Moroccanoil wreszcie w Polsce!

Fanki salonowych kosmetyków do włosów z pewnością będą zachwycone. Izraelska marka Moroccanoil dostępna jest już w Polsce!

Moroccanoil

Moroccanpoil oferuje innowacyjne i łatwe w użyciu kosmetyki, w których kochają się już kobiety na całym świecie.

Dzięki skutecznym recepturom odbudowującym i nawilżającym włosy, szybko stały się sensacją w świecie mody, filmu i telewizji.

Historia Moroccanoil rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy Carmen Tal, współzałożycielka marki, poddała się koloryzacji, która całkowicie zniszczyła jej włosy. Wtedy przyjaciółka zabrała ją do salonu w Tel Awiwie, gdzie Carmen spróbowała zadziwiającego zabiegu z użyciem olejku arganowego, który natychmiast przemienił jej zniszczone włosy w lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia. Zainspirowana wyjątkową skutecznością zabiegu, Carmen postanowiła dodatkowo uszlachetnić ten niezwykły olejek i podzielić się jego korzyściami z kobietami na całym świecie. Tak powstała marka Moroccanoil.

Produkty Morocconoil dają spektakularne efekty, ale nie obciążają włosów. Ekskluzywne receptury nie tylko sprawiają, że włosy są naturalnie miękkie i lśniące, ale także poprawiają ich ogólny stan.

Produkty Moroccanoil na stałe zagościły za kulisami największych pokazów mody oraz są regularnie używane przez najlepszych stylistów podczas tworzenia stylizacji na okładki luksusowych pism, materiałów redakcyjnych oraz w czasie rozdania nagród, między innymi: Oscarów, Złotych Globów oraz MTV.

Co charakteryzuje kosmetyki Moroccanoil? Ich cudowny, słodki zapach oraz turkusowo-pomarańczowe opakowanie, inspirowane esencją regionu śródziemnomorskiego. W polskich salonach kosmetycznych znajdziecie: dwie kuracje Moroccanoil (do każdego rodzaju włosów oraz do włosów cienkich i blond), szampon nawilżająco-odżywczy, nawilżającą odżywkę do włosów oraz nawilżający krem do stylizacji, a także nabłyszczacz oraz maseczkę.

Moroccanoil

Nam najbardziej przypadła do gustu intensywnie nawilżająca maseczka do włosów. Pod wieczkiem znajdziecie biały i gęsty krem. Wystarczy pokryć nim włosy, aby po kilkunastu minutach cieszyć się gładkością, miękkością i optymalnym nawilżeniem. Po wyschnięciu włosy są puszyste, doskonale się układają i cudownie pachną. Kosmetyk naprawdę warty polecenia!

Cena: 150 zł

Tematy:

Nieprawidłowy email