Trendy prosto z wybiegów: Fryzury wiosna-lato 2016

Najmodniejsze fryzury prosto z wybiegów? Zapomnijcie o lakierach do włosów, szczotkach i prostownicach. Tym razem stawiamy na naturalność. Oto, co w tym sezonie proponują nam światowej sławy projektanci.

Foto: East News

Z początkiem nowego roku myślimy nie tylko o noworocznych postanowieniach, ale także o zmianach w szafie, a także wyglądzie. Jednym z najprostszych sposobów na odświeżenie wizerunku jest nowa fryzura. Może ona nie tylko całkowicie zmienić nasz wygląd, ale także odjąć lat, wpłynąć na styl bycia oraz ubierania. Jakie nowości z nadejściem nowego letniego sezonu proponują nam światowi kreatorzy? Specjalnie dla was wybrałyśmy cztery najważniejsze tendencje, które można było zaobserwować podczas tygodni mody w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku.

1. Ozdoby

Czy to w formie opaski, spinek wysadzanych kryształkami czy też sztucznych kwiatów. Projektanci mody swoje propozycje uzupełnili ozdobami do włosów. Spinki i klamry do włosów można było zobaczyć na wybiegu u Marca Jacobsa, a także podczas pokazu Diane von Furstenberg. Srebrne opaski, w nieco futurystycznym wydaniu zaproponował w tym sezonie również Karl Lagerfled w kolekcji dla Chanel.

Foto: East News Trendy włosy SS16

2.       Wiatr we włosach

W tym sezonie stawiamy na naturalność! Nawet wystylizowaną. Delikatnie rozwiane włosy z refleksami jakby rozjaśniło je słońce. Na taki look w tym sezonie stawia Tommy Hilfiger i Stella McCartney. Tego typu fryzurę od lat rozpowszechniają paryżanki, dlatego też tego trendu nie mogło zabraknąć na wybiegu u Isabel Marant.

Foto: East News Trendy włosy SS16

3.       Grzywka

Grzywka to sprawdzony sposób na odmłodzenie i efektowną zmianę naszego wyglądu. W tym sezonie powraca. Jeśli chcemy odjąć sobie lat i w dodatku wyglądać modnie, to zdecydujmy się na proste cięcie. Grzywka koniecznie sięgająca linii brwi lub też je zakrywająca. Stylizacje z grzywką w roli głównej znajdziecie na zdjęciach z pokazów Alexandra Wanga, Giorgio Armani, a także jej nieco futurystyczna wersja jak u Prady.

Foto: East News Trendy włosy SS16

4.       Zakręcona

Idealna fryzura, szybka i niewymagająca dodatkowych kosmetyków do stylizacji. Koczek sprawdza się w każdej sytuacji. W tym sezonie upinamy go albo na samym czubku głowy, albo bardzo nisko na karku. Jeśli wybieram tę drugą opcję, nie wolno nam zapomnieć o przedziałku. Jednak my najbardziej jesteśmy fankami upięć w stylu lat 60. prosto z wybiegu Dolce & Gabbana.

Foto: East News Trendy włosy SS16

Tematy:

Nieprawidłowy email