Modne fryzury - BIG CHOP - Gwiazdy ścinają włosy na potęgę!

Karlie Kloss, Emma Stone, Lily Collins - zobacz, które jeszcze gwiazdy zdecydowały się ostatnio na ścięcie włosów i dowiedz się, co to jest BIG CHOP!

Getty Images

– Krótkie włosy pasują naprawdę każdej kobiecie – zapewnia stylista fryzur Clyde Elezi, który prowadzi bardzo popularny salon The Drawing Room w Nowym Jorku. – Nie daj się przekonać, że może być inaczej!

Dowodem na to stwierdzenie jest rosnący trend wśród gwiazd. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na ścięcie włosów zdecydowało się kilkanaście znanych aktorek, celebrytek czy supermodelek, a wśród nich: Emma Stone, Lily Collins czy ostatnio Jourdan Dunn.

Część z gwiazd po prostu ścina włosy na klasycznego boba, ale wśród celebrytek panuje również trend na tzw. BIG CHOP.

BIG CHOP to rodzaj cięcia, gdzie fryzjer odcina włosy farbowane czy zniszczone zabiegami chemicznymi albo doczepiane włosy, a pozostawia tylko naturalne odrosty. Część osób decyduje się na krótką fryzurę, nie czekając aż włosy odrosną. Część jednak cierpliwie czeka (nazywane jest to profesjonalnie momentem przejścia) i ścina zniszczone końce dopiero po jakimś czasie, odcinając stopniowo stary włos. BIG CHOP szczególnie popularny jest wśród czarnoskórych osób, które przez wiele, wiele lat prostowały swoje kosmyki na przekór ich "kręconej naturze". Teraz pragną wrócić do ich naturalnego skrętu, a tym samym wzmocnić je i odżywić. Rezygnacja z prostowania, malowania i "upiększania" włosów dla wielu kobiet jest bardzo trudna, a jednocześnie wyzwalająca. BIG CHOP sprawia, że czujesz się silniejsza, pewniejsza siebie, czujesz się... sobą!

BIG CHOP to świetne rozwiązanie dla osób, które mają mocno sfatygowane włosy. Moment przejścia jest wyjątkowo trudny i wymaga odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji. Fryzjerzy polecają używanie w tym czasie kosmetyków, które odwrócą uwagę od kontrastu między włosem naturalnym i zdrowym, a tym farbowanym i zniszczonym. Warto zaopatrzyć się w sól morską w spraju, albo inny kosmetyk do tworzenia tzw. beach waves. Całość będzie wyglądać świetnie - jak seksowna i bardzo dziewczęca fryzurka Karlie Kloss, pod warunkiem, że na BIG CHOP udasz się do właściwego fryzjera...

– Największy błąd jaki możesz popełnić przy ścinaniu włosów, to udać się do mało doświadczonego fryzjera, który nie jest biegły w technice. Musisz znaleźć kogoś, kto ma wyrobioną opinię w branży i komu po prostu ufasz. dodaje Clyde Elezi. – Nie ufaj fryzjerowi, który mówi: „To nie jest fryzura dla ciebie. To nie zadziała.” To znak, że twoje włosy nie są w dobrych rękach. Tak naprawdę ten fryzjer mówi: „Nie wiem jak to zrobić, aby ta fryzura wyglądała dobrze”.

Niezależnie od tego, czym kierujesz się, ścinając włosy, ważne jest aby nowa fryzura była perfekcyjnie dopasowana do rysów twarzy. Zobaczcie, które z gwiazd zdecydowały się ostatnio na cięcie i zobacz, jak stylizują swoje włosy!

Getty Images

EMMA STONE

[URL=http://vumag.pl/fashion-diary/fashion-diary-sex-w-wielkim-miescie-na-molo-w-sopocie,63669.html]NIE UWIERZYSZ, ILE PAR BUTÓW MAJĄ W SZAFIE POLKI! ZOBACZ!

Getty Images

TAYLOR SWIFT

Getty Images

LILY COLLINS

[URL=http://vumag.pl/fashion-diary/fashion-diary-rajska-julka,63280.html]TA DZIEWCZYNA ZMIENIA FRYZURY JAK RĘKAWICZKI. ZOBACZ!

Getty Images

JOURDAN DUNN

Getty Images

ASHLEY GREENE

W TEJ BLUZCE Z ZARY CHODZI CAŁA POLSKA!

Getty Images

HILARY DUFF

Getty Images

TONI GARRN

Getty Images

KIRSTEN WIIG

Getty Images

BEYONCE

mwmedia

GRAŻYNA WOLSZCZAK

mwmedia

AGNIESZKA SIENKIEWICZ

PERFEKCYJNA STYLIZACJA W 20 MINUT? TYLKO ONA TO POTRAFI! ZOBACZ!

Tematy:

Nieprawidłowy email