Mocne włosy – od marzenia do rzeczywistości

Włosy są niewątpliwie wizytówką kobiety. Dbajmy o nie szczególnie latem, kiedy ostre słońce uwidacznia każdy ich mankament. Przesuszenie, rozdwojone końcówki czy ogólne osłabienie to najczęściej występujące uszkodzenia włosów.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Pora letnia nie sprzyja ich dobrej kondycji. Przyczyniają się do tego ciepło, wiatr, promienie słoneczne, a nawet kąpiele morskie podczas wakacyjnych wypadów. Jeśli pamiętacie długą i żmudną regenerację jesienną, zapewniamy – nie jesteście same, a jednocześnie mamy dla Was dobrą wiadomość.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Oto przed Wami nowa usługa pielęgnacji włosów u fryzjera. Efekt: włosy wzmocnione, odbudowane i nawilżone już po pierwszej wizycie w salonie fryzjerskim. Mowa o ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM od L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

Gdzie można go znaleźć? Nic prostszego! Usługa ta wykonywana jest w Salonach Expert współpracujących z marką L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

Korzystając z zabiegu w jednym z Salonów Expert, macie pewność, że Wasze włosy zostaną prawidłowo zdiagnozowane przez eksperta, a Wy same otrzymacie profesjonalną usługę.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Proces regeneracji włosów jest niezwykle szybki. To zasługa produktów zawierających optymalną dawkę lipidów. Ich działanie odbudowuje włosy bez obciążania ich. Rodzaj zabiegu i czas trwania oszacuje fryzjer, który już na samym początku dokładnie zbada, czego włosy potrzebują najbardziej. Kolejnym krokiem będzie dobranie najlepiej dopasowanej do potrzeb klientki usługi: ekspresowej (10 min), szybkiej (15 min) lub głębokiej (30 min) odbudowy. Warto pomyśleć również o podtrzymaniu efektu uzyskanego w salonie dzięki profesjonalnym produktom z gamy Absolut Repair Lipidium do pielęgnacji w domu, które będziecie mogły kupić w swoim salonie fryzjerskim.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Czego można się spodziewać?

Mimo krótkiego czasu odnowy, efekty z pewnością Was zadowolą. Już po 30 minutach odczujecie wyraźną różnicę. Włosy staną się gładkie, lśniące i bardziej sprężyste. Będą łatwe w rozczesywaniu, nabiorą miękkości i zdrowego wyglądu!

Więcej o zabiegu możecie przeczytać na profilu Facebook.

Lub na stronie www.lorealprofessionnel.pl/products/haircare/serie-expert/absolute-repair-lipidium

Zachęcamy również do odwiedzenia kanału YouTube gdzie przekonacie się jak wygląda profesjonalna usługa ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM

Tematy:

Nieprawidłowy email