Nowa fryzura księżnej Kate

Czy fryzura może być tematem narodowej debaty? Przykład księżnej Kate pokazuje, że tak! Jej włosy wielokrotnie budziły żywe dyskusje i apele o ujarzmienie wiecznie rozwianych kosmyków. Wygląda na to, że fala krytyki dała księżnej Kate do myślenia, ponieważ księżna postanowiła zmienić fryzurę!

Foto: Getty Images

Włosy Kate Middleton niejednokrotnie były tematem żywej, narodowej dyskusji. Została ona wywoływana zawsze wtedy, gdy podczas publicznych wystąpień niesforne włosy księżnej płatały figle. Podchodząc do tematu po ludzku – nie ma się co dziwić, że wiatr rozwiewa kobiece włosy. Ale księżnej Kate to nie przystoi. Dlatego niejednokrotnie krążyły plotki, że na księżną wywierane są naciski, by w końcu zmieniła fryzurę. Wygląda na to, że Kate Middleton wzięła sobie te sugestie do serca.

Foto: East News
Foto: East News
Foto: East News
Foto: East News

Nową fryzurę zaprezentowała w ten weekend w okolicach miejscowości Balmoral, gdzie odpoczywa wraz z rodziną. Musimy przyznać, że zmiana nie jest drastyczna, ale jak najbardziej zauważalna. Księżna Kate bowiem ścięła grzywkę! Nie jest ona zbyt ciężka – zasłania jedynie boczne obszary czoła, ale dodaje charakteru twarzy Kate. Kto zainspirował księżną Kate do takiej fryzury? Mam swoje typy! Mogła to być Jane Birkin i jej fryzura z 1973 roku. Wtedy aktorka wystąpiła w kultowym „Don Juanie” i stała się międzynarodową gwiazdą.

Foto: East News

Nowe włosy Kate nasuwają mi jeszcze skojarzenia z Sophią Loren z 1960 roku oraz piękną Brigitte Bardot, którą kochamy absolutnie wszyscy.

Foto: East News
Foto: East News

Nie trzeba sięgać pamięcią wstecz, aby znaleźć inne gwiazdy z lekko zakrytym czołem, ale czy to możliwe, by księżna Kate inspirowała się Georgią May Jagger?

Foto: East News

Tematy:

Nieprawidłowy email