Kerastase Styling Couture VIP Volume In Powder: objętość na cały dzień

Puder w sprayu Kerastase to odpowiedź na wszystkie moje modły o włosy godne aniołka Victoria’s Secret. Lekki puder rozpylany przy pomocy dyfuzora genialne odbija włosy od nasady głowy, nadaje im objętość, utrwala fryzurę jak lakier, ale nie daje efektu kasku. Włosy są lśniące, gęste i zjawiskowe przez cały dzień!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Moje cienkie i przesuszone włosy są niewyczerpanym źródłem kompleksów. Ilekroć oglądam pokazy Victoria’s Secret zżera mnie zazdrość na widok ich wspaniałych, gęstych loków. Jakoś mogę przeżyć fakt, że pewnie nigdy nie będę miała sześćiopaka jak Candice Swanepoel (za bardzo lubię prosecco, parmezan i czekoladę). Ale za takie włosy, jak mają dziewczyny z wybiegu, dałabym się pokroić.

Na całe szczęście znalazłam produkt, który nie wymaga cięcia (ani włosów, ani niczego innego) i daje dokładnie taki efekt, o jakim marzyłam. Nazwę ma okropnie długą: Kerastase Styling Couture VIP Volume In Powder. A w skrócie, puder w sprayu. To połączenie suchego szamponu i lakieru do włosów. Od suchego szamponu różni go jednak to, że drobinki talku są zdecydowanie mniejsze. Owszem, przyda się do delikatnego odświeżenia fryzury, ale jego głównym zadaniem jest nadawanie objętości. I to robi doskonale. Ponadto, w przeciwieństwie do suchego szamponu nie zostawia białego osadu na włosach, ani też nie matowi ich zbytnio.

Ponieważ puder jest połączony z utrwalającymi fryzurę polimerami, doskonale nadaje się do nonszalanckich stylizacji: surferskie fale, delikatnie poskręcany bob czy kok w stylu Amy Winehouse. Najlepiej jest go stosować na suche włosy. Ruchoma końcówka dyfuzora sprawia, że można go rozpylać w wielu kierunkach. Ja najczęściej stosuję go pod koniec tworzenia fryzury. Gotowe loki czy fale spryskuję delikatnie pudrem z odległości 10 – 20 cm, koncentrując strumień u nasady włosów. Następnie palcami przeczesuję włosy, by rozprowadzić produkt.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Jego zapach jest bardzo delikatny, formuła nie drażni skóry głowy, a fryzura zyskuje nawet 8 godzin objętości i utrwalenia. Jedyny minus? Cena. Przy mojej częstotliwości używania puszka pudru wystarcza na 5-6 tygodni. A kosztuje 119 zł. Puder w sprayu kupisz w autoryzowanych salonach fryzjerskich i hurtowniach dystrybuujących produkty Kerastase.

Tematy:

Nieprawidłowy email