GOLDWELL Kerasilk keratynowy kompres do włosów zniszczonych

Twoje włosy są ekstremalnie trudne do ułożenia? Twoje włosy źle zniosły wakacyjne kąpiele słoneczne i morską bryzę? Stały się suche i łatwo się plączą? Odkryj nową maskę wygładzającą z serii Kerasilk od GOLDWELL!

GOLDWELL

GOLDWELL Kerasilk Ultra Rich Keratin Care Deep Smoothing Mask – długa nazwa, ale właśnie w niej zawarte są wszystkie cechy tego produktu. Maska głęboko odżywia, wygładza i pielęgnuje nawet bardzo zniszczone włosy.

W dużym i dosyć ciężkim plastikowym słoiczku (lepiej postawić go na półce w łazience niż zabierać na przykład na wakacje) znajduje się bardzo kosmetyk o konsystencji gęstego kremu i perłowym kolorze. Produkt – choć dość zbity, łatwo rozprowadza się na włosach i momentalnie zaczyna wchłaniać się w kosmetyki. Wysoka koncentracja keratyny sprawia, że maska wypełnia nierówności w strukturze włosa i zamyka łuskę włosową dając długotrwałą kontrolę oraz efekt gładkich, miękkich i błyszczących włosów.

Produkt na włosach powinniśmy trzymać około 15 minut (najlepiej otulić włosy ciepłym ręcznikiem albo na przykład obłożyć je folią aluminiową i podgrzać suszarką – to trik z salonów!). Po kwadransie maskę należy dokładnie spłukać, aby nie obciążała włosów.

Efekt? Włosy z łatwością się rozczesują, są wygładzone i lśniące oraz jedwabiste w dotyku. Po kilku użyciach zauważyć można, że włosy stały się zdrowsze, lepiej nawilżone i po prostu piękniejsze.

Złota maska do włosów ma dodatkowy atut. Pięknie pachnie kaszmirową nutą, która sprawia, że rytuał z użyciem kosmetyku Goldwell jest wyjątkowo przyjemny! Jedyna wada to dość wysoka cena, ale jak na kosmetyk z salonu fryzjerskiego nie jest wygórowana. Spore opakowanie delikatnie „neutralizuje” wydatek. Fajny kosmetyk na okres tuż po lecie!

Cena: 120 zł / 190 ml

Tematy:

Nieprawidłowy email