We Are FriendsWithYou

Jak połączyć eseje Alejadro Jodorowsky’ego, Petera Doroshenko i… Pharrella Williamsa z dziecięcą fantazją, Doliną Tęczy i wszystkimi jej barwami? Bardzo prosto.

We Are FriendsWithYou

Album „We Are FriendsWithYou” został właśnie wydany przez Rizzoli Books, a kto weźmie udział w jej promocji, organizowanej przez MOCA’s Sculpture Patio w Los Angeles, będzie miał okazję zobaczyć także instalację „Fun House” duetu FriendsWithYou – wielki dmuchany zamek.

We Are FriendsWithYou

Samuelowi Borksonowi i Arturo Sandovali III fantazji odmówić nie sposób. Od lat specjalizują się w sztuce, którą pokochałyby Wasze dzieci, a jednocześnie traktują ją zupełnie poważnie. O nowej książce mówią jako o transcendentalnym eksperymencie, a za cel swojej kilkunastoletniej działalności uważają odkrywanie tego, co według nich świat potrzebuje najbardziej – przyjaźni.

We Are FriendsWithYou
We Are FriendsWithYou

- Nasza praca to taniec grawitacji z naszymi duchowymi poszukiwaniami i mechaniką duchowości – opowiadają w rozmowie z Huffinfton Post. - W instalacjach chcielibyśmy pokazać to szerszej publiczności, a patrząc na to bardziej osobiście także przez same produkty, przepełnione symboliką.

We Are FriendsWithYou
We Are FriendsWithYou

Tematy:

Nieprawidłowy email