Hit na Instagramie: Warkocze Kim Kardashian

Nowe uczesanie Kim Kardashian naśladują już nie tylko inne gwiazdy, ale także miliony dziewczyn na Instagramie. Czyżby wylansowane przez Kardashiankę warkocze stały się jedną z najpopularniejszych fryzur sezonu?

Foto: Getty Images

Nowa „wygodna” fryzura Kim Kardashian, czyli warkocze potocznie nazwane fryzurą na boksera, robią prawdziwą furorę w sieci. Celebrytka i jej uczesanie, w którym zaczęła się pojawiać zaraz po urodzeniu swojego drugiego dziecka, trafiła nie tylko w gusta jej fanów, ale także innych gwiazd. Na czerwonym dywanie w podobnych warkoczach pojawiła się już Katy Perry, a także Hailey Baldwin, gwiazda ostatniego pokazu Tommy’ego Hilfigera. Szaleństwo na punkcie dobieranych warkoczyków zapanowało także w sieci. Wystarczy na Instagramie wpisać hastag #boxerbraids, a na wyświetlaczu pojawi się wam cała masa zdjęć z różnorodnymi wariantami tego uczesania.

Foto: Getty Images Warkocze

Fryzura sama w sobie nie jest zbyt skomplikowana. Zaplatamy trzy lub cztery dobierane warkocze, a od środka tyłu głowy łączymy je ze sobą w dwa. Można wybrać także uproszczoną wersję uczesania - dwa warkocze po bokach z przedziałkiem po środku głowy.

Tematy:

Nieprawidłowy email