Gorący trend z lat 90. powraca!

Popularna fryzura z lat 90. powraca! Bułeczki, podwójne koki – określeń na ten trend jest wiele. Zobaczcie, jak prezentują się w tej fryzurze gwiazdy.

To uczesanie królowało na naszych głowach w połowie lat 90., a zainspirowane zostało fryzurą księżniczki Lei z „Gwiezdnych Wojen”. Kto nie pamięta pierwszych teledysków zespołu Spice Girls, które emanowały kolorami, odważnymi stylizacjami, oryginalnym makijażem i fryzurami. Teraz ta fryzura powraca. Co prawda już jakiś czas temu w „bułeczkach” na głowie prezentowały się na imprezach Miley Cyrus czy też Katy Perry, ale ich stylizacji, zazwyczaj zaliczających się do kontrowersyjnych lub też przebrań, nikt nie brał na poważnie.

Z czasem jednak ten trend stał się także częścią mody festiwalowej. A silny wpływ kultury lat 90. Na modę sprawił, że sieci aż roi się od tutoriali prezentujących różne warianty tej fryzury. Także Instagram szaleje na punkcie #doublebun, a zdjęć oznaczonych tym hasztagiem wciąż przybywa. Bo nie da się ukryć, to przecież idealna fryzura na lato. Jest łatwa do zrobienia, a spięte włosy zawsze ułatwiają nam przetrzymanie upałów. Zobaczcie, jak gwiazdy radzą sobie z tym trendem.

Tematy:

Nieprawidłowy email