Złoty Armani tylko w Paryżu

Rose d’Arabie to perfumy marki Giorgio Armani, otulające kobietę nie tylko zmysłowym zapachem, ale i złotą poświatą. Są niezwykłe i bardzo ekskluzywne. Można je kupić tylko w mieście zakochanych…

materiały prasowe

Giorgio Armani wprowadził limitowaną edycję swojego zapachu Rose d’Arabie, który powstał w 2010 roku w ramach kolekcji Tysiąca i Jednej Nocy. Oprócz wspomnianego Rose d’Arabie można było nabyć również: Ambre Orient i Oud Royal.

materiały prasowe

Rose d’Arabie w złotej limitowanej edycji ucieszy kobiety lubiące egzotyczne, ciepłe i esencjonalne nuty. W luksusowym flakoniku odnajdą paczulę, szafran, różę damasceńską oraz ekstrakt z bursztynu.

Oprócz doznać zapachowych właścicielki Rose d’Arabie doświadczą również doznać czysto wzrokowych. Po aplikacji na skórze pozostaje delikatna poświata, której źródłem są drobinki czystego złota, umieszczone w perfumach.

Nie bez powodu roboczą nazwą zapachu było L’Our du Desert – Złoto Pustyni.

Limitowana edycja Rose d’Arabie z luksusowej linii Armani/Prive dostępna będzie jedynie w słynnym paryskim centrum handlowym – Le Bon Marche Rive Gauche, z okazji 160 rocznicy jego założenia.

Tematy:

Nieprawidłowy email