Słodka wiosna Laduree

Les Merveilleuses de Ladurée, czyli czego możemy pozazdrościć Japonkom...

Les Merveilleuses de Ladurée

Laduree - kultowa francuska marka, znana jest głównie z produkcji przepysznych makaronowych ciasteczek. Francuscy klienci Laduree wiedzą jednak doskonale, że firma ta produkuje również świecie zapachowe, perfumy czy kosmetyki.

Jakiś czas temu Laduree połączyła swoje siły z japońską marką Albion, współpracującą również z Anną Sui, Paul & Joe czy Jill Stuart. Razem z nią stworzyła linię ekskluzywnych kosmetyków do makijażu Les Merveilleuses de Ladurée.

Les Merveilleuses de Ladurée

Niedługo po zaprezentowaniu pierwszej kolekcji Les Merveilleuses de Ladurée, miłośniczki makijażu na całym świecie zaczęły zazdrościć mieszkankom Japonii.

Szczególną popularnością cieszył się oryginalny róż do policzków, dostępny w formie delikatnych prasowanych płatków róży. Kupuje się je oddzielnie, dobierając różne opakowania, na przykład w kształcie jajka Faberge.

Z końcem stycznia na półki japońskich drogerii trafiła nowa kolekcja Les Merveilleuses de Ladurée.

Les Merveilleuses de Ladurée

W jej skład wchodzą trzy mini paletki do makijażu, kredki do oczu, eyeliner, błyszczyk do ust, baza do policzków i wspomniany róż zamknięty w fiołkowym okrągłym opakowaniu.

Les Merveilleuses de Ladurée
Les Merveilleuses de Ladurée
Les Merveilleuses de Ladurée

Patrząc na słodką Les Merveilleuses de Ladurée jesteśmy przekonani, że szybko znajdzie swoje wielbicielki. Jeśli Wy również należycie do tego grona, zajrzyjcie do sklepu internetowego imomoko.com, gdzie znajdziecie całą kolekcję!

Tematy:

Nieprawidłowy email