Si - nowe perfumy Giorgio Armani

We wrześniu na półki perfumerii trafił nowy zapach włoskiego projektanta. Poznajcie jego naturę!

Giorgio Armani

– Si to mój hołd dla współczesnej kobiecości, nieodparte połączenie wdzięku, siły i niezależności – tak o swoim nowym zapachu mówi Giorgio Armani.

Si to kompozycja, której autorką jest znany nos w świecie zapachów Christine Nagel. Nutę głowy stanowi liść czarnej porzeczki. W sercu mieszają się: frezja (ukochany kwiat projektanta) oraz majowa róża. Nutę bazy tworzą: wanilia, paczula, ambroksan oraz wonie drzewnego piżma.

Si jest bardzo zmysłowy i intensywny, a jednocześnie bardzo delikatny. Łączy w sobie kobiecą subtelność i męskie zdecydowanie – klasykę ze stylem kreacji haute couture. Si to kwintesencja kobiety Giorgio Armaniego.

– Jej obecność jest oczywista. Inteligentna, charyzmatyczna i wyrafinowana, uosabia włoski styl silnej i wybitnej kobiety.

Si Giorgio Armani

Podobnie jak zapach, również jego flakon balansuje pomiędzy dwiema naturami kobiety – rzeczywistością a wyobrażeniem, głębią i lekkością, kolorem czarnym i nude. Klasyczny flakon zakończony jest czarnym korkiem o wyszukanej formie.

Si to nie tylko wyobrażenie, to nie tylko zapach, ale również konkretna kobieta, która łączy w sobie wszystkie te cechy. Twarzą zapachu została bowiem wieloletnia przyjaciółka i muza Giorgio Armaniego – Cate Blanchett. Widząc zdjęcia reklamowe Si, z udziałem australijskiej aktorki, trudno nie zadać pytania: Czy najpierw było Si, a potem Cate Blanchett, czy odwrotnie?

Si to manifest współczesnej kobiety. Są bardzo uniwersalne, a jednocześnie nietuzinkowe. Ciepłe, szyprowe, kaszmirowe – sprawdzą się szczególnie jesienią. Stworzony dla tych kobiet, które mają odwagę powiedzieć TAK wszystkim swoim pragnieniom i wyobraźni.

Cena: 369 zł / 50 ml

Zajrzyjcie razem z nami na backstage kampanii reklamowej Si z udziałem Cate Blanchett!

Si Giorgio Armani
Si Giorgio Armani
Si Giorgio Armani
Si Giorgio Armani
Si Giorgio Armani
Si Giorgio Armani

Tematy:

Nieprawidłowy email