Sekret urody Donatelli Versace

Donatella Versace - jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektantów, jest już także ikoną stylu. 57 - letnia projektantka może się podobać, lub nie, ale jedno jest pewne - jej wygląd obala stereotypową kobietę w takim wieku. W jednym z ostatnich wywiadów Donatella zdradziła w jaki sposób dba o swój wygląd.

Getty Images/Flash Press Media

Donatella Versace jest kontrowersyjną kobietą, co sama zresztą chętnie przyznaje i na co dzień udowadnia odważnym stylem oraz charakterystycznym wyglądem. Jej znakami rozpoznawczymi jest mocna opalenizna i długie włosy w kolorze platynowego blondu (zupełnie zaprzeczające włoskiemu typowi urody). W wywiadzie, którego udzieliła podczas Vogue Festival w Londynie zdradziła, jak na co dzień troszczy się o swój wygląd.

- To, jak wyglądam nie jest zasługą moich genów. Codziennie używam dosłownie tony różnych kremów - tak dbam o skórę i włosy.

Bulls Press

Choć o kondycji jej skóry można dyskutować, to trzeba przyznać, że figura Donatelli może budzić zazdrość niejednej nastolatki.

- Zrezygnowałam z usług trenera personalnego, ponieważ zabraniał mi palić papierosów - krótko komentuje swój stosunek do uprawiania sportów.

Bulls Press

Jak na prawdziwą fashionistkę przystało, projektantka nie rozstaje się ze szpilkami i jak sama mówi, już nie pamięta, kiedy po raz ostatni nosiła płaskie buty.

Być może Donatella Versace różni się wyglądem od modelek prezentujących na wybiegach jej kreacje, ale biorąc pod uwagę, że różni je średnio 40 lat, to kondycja włoskiej projektantki jest naprawdę imponująca.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email