Rooney Mara twarzą zapachu Calvina Kleina

Aktorka Rooney Mara została twarzą nowego zapachu Calvina Kleina - Downtown. Perfumy pojawią się na wyselekcjonowanych rynkach już w lipcu. W Polsce zapach pojawi się w sierpniu, a w Stanach we wrześniu. Zapach jest przeznaczony dla młodych kobiet w wieku 25 – 35 lat, które łatwo będą się identyfikować z Rooney Mara.

Calvin Klein

Downtown to dzielnica Manhattanu pełna młodych ludzi, butików słynnych i dopiero wchodzących w życie projektantów. - Jestem bardzo podekscytowana faktem, że dołączyłam do niesamowitych kobiet, które brały udział w kultowych kampaniach reklamowych Calvina Kleina. To dla mnie zaszczyt być częścią marki nadającej ton innym. Zapach Downtown odzwierciedla wszystkie cechy marki Calvin Klein – elegancję, pewność siebie i prostotę. - powiedziała Rooney Mara.

Calvin Klein

Jak estymuje portal WWD sprzedaż Downtown powinna przynieść firmie Coty przychód w wysokości 120 mln dolarów. Z czego 30 milionów dolarów przyniesie sprzedaż w samych Stanach Zjednoczonych w 3000 wyselekcjonowanych punktach sprzedaży. - Calvin Klein to nasz największy biznes zapachowy, bardzo dla nas ważny - powiedział portalowi WWD Jean Mortier, prezes Coty Prestige. - Naszym celem jest stworzenie zapachu dla kobiet tak samo lub nawet bardziej popularnego niż Euphoria. - dodał.

Tematy:

Nieprawidłowy email