Revlon ColorStay Utlimate Suede Lipstick

Najnowszą pomadkę marki Revlon znajdziemy w 12 najmodniejszych w tym sezonie odcieniach nadających ustom perfekcyjne, matowe wykończenie. U nas dowiesz się o wadach i zaletach tego rewolucyjnego produktu!

Revlon

Po nałożeniu pomadki, usta prezentują się rewelacyjnie – są idealnie wygładzone oraz równomiernie pokryte aksamitnym kolorem. Z czasem jednak, zawarty w pomadce kompleks nawilżających składników zostaje w pełni wchłonięty w skórę ust, pozostawiając na powierzchni trudny do usunięcia pigment. Już w pierwszej godzinie usta nabierają nieestetycznych zmarszczek i wyglądają na przesuszone. Pomadka pozostawia niekomfortowe uczucie spięcia.

Revlon

Pomadka mogłaby być spełnieniem marzeń każdej kobiety: wspaniałe kolory, matowe wykończenie oraz 12-sto godzinna trwałość.

Być może rozwiązaniem wyżej wspomnianego problemu jest nałożenie uwielbianego przez makijażystów, nawilżającego balsamu do ust Dr. Lipp.

Nałożony pod matową pomadkę pozwala na idealne rozprowadzenie koloru oraz długotrwałe nawilżenie ust.

Dla kogo nowa pomadka Revlon ColorStay? Dla tych, którzy uwielbiają soczyste kolory, a jednocześnie mają możliwość poprawiania makijażu w ciągu dnia. Wystarczy kilka gestów, by usta znów wypełniły się modnym matowym kolorem!

Revlon

Tematy:

Nieprawidłowy email