Problematyczna grzywka Obamy

Kiedy w styczniu tego roku Michelle Obama zdecydowała się na drastyczną zmianę swojego wizerunku, media dywagowały czy była to decyzja spowodowana kryzysem wieku średniego pani prezydentowej. Grzywka Michelle wzbudziła wiele kontrowersji oraz ogromną falę krytyki.

Getty Images/Flash Press Media

Najwidoczniej Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wzięła sobie uwagi prasy do serca, gdyż od jakiegoś czasu widzimy ją we fryzurach próbujących ukryć sławne dzieło prezydenckiego fryzjera.

Getty Images/Flash Press Media

Michelle Obama z grzywką.

Te z was, które mają już za sobą uporczywy problem związany z odrastającą grzywką, mogą łączyć się w bólu z Michelle. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczna może być grzywka, której pragniemy się pozbyć. Spinki, opaski, tony lakieru stają się codziennym koszmarem właścicielek złośliwych grzywek.

Getty Images/Flash Press Media

Michelle Obama w uczesaniu ukrywającym grzywkę.

Pierwsza Dama również i ten problem zdaje się znosić z godnością i szykiem jak na prawdziwą damę przystało. Od jakiegoś czasu widzimy ją we fryzurach, które pomagają bezboleśnie pokonać przejściowy okres między grzywką a jej brakiem. Michelle wybiera uczesanie, które delikatnie odsłaniają część czoła, chowając grzywkę na bok. Ku naszemu zaskoczeniu zdaje się, że to właśnie w tej przejściowej fryzurze, Pani Prezydentowa wygląda najlepiej!

TheDailyConversation

Barack Obama postanowił zażartować z grzywki swojej żony w nadziei, że przysporzy mu popularności.

Tematy:

Nieprawidłowy email