Pippa Middleton w nowej fryzurze

Do tej pory siostry Middleton miały słabość do długich włosów i raczej nie eksperymentowały z nowymi fryzurami. Coś się jednak zmieniło, albowiem siostra księżnej, Pippa Middleton postanowiła skrócić włosy. Jak wam się podoba w długim bobie?

EAST NEWS / BE&W / Bulls Press

Parę miesięcy temu świat obiegł informacja, że na księżną Kate wywierane są naciski, by w końcu ujarzmiła swoje długie włosy, które bardziej pasują nastolatce, niż przedstawicielce rodziny królewskiej. Księżna widocznie nie wzięła sobie tych opinii do serca, ponieważ wciąż pojawia się w swojej niezmiennej fryzurze i na oficjalne wyjścia konsekwentnie rozpuszcza włosy. Co innego jej siostra. Pippa niedawno pokazała się w nowej odsłonie.

Wygląda na to, że to Pippa skorzystała z rad rodziny królewskiej i postanowiła skrócić włosy. W nowej fryzurze po raz pierwszy pokazała się na London's Waitrose Summer Party. Pippa zdecydowała się na dłuższą wersję modnego ostatnio boba. Naszym zdaniem to była dobra decyzja – dzięki skróceniu cienkie i delikatne włosy zyskały na objętośi. Ubolewamy jednak nad tym, że siostry Middleton wciąż nie mogą przekonać się do bardziej wyrazistego uczesania na oficjalne wydarzenia, czy bankiety.

EAST NEWS / BE&W / Bulls Press
EAST NEWS / BE&W / Bulls Press
EAST NEWS / BE&W / Bulls Press
EAST NEWS / BE&W / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email