Philippe Starck zaprojektuje perfumy

Kultowy designer Philippe Starck – autor m.in. znanej na całym świecie wyciskarki-pająka czy lampy-rewolweru, otrzymał niebanalną propozycję. Ma zaprojektować perfumy dla hiszpańskiej marki Perfumes y Diseno.

www.starck.com

Zapach sygnowany nazwiskiem słynnego artysty najprawdopodobniej pojawi się na rynku w 2015 roku i nazywać się będzie Starck Perfumes.

Philippe Starck - Alessi

- Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość rozwijać naszą markę we współpracy z największym geniuszem współczesnej twórczości artystycznej – komentuje Pedro Trolez – prezes Perfumes y Diseno.

www.starck.com

Co skłoniło Philippe Starcka do spróbowania swoich sił w dziedzinie zapachów?

– Zbadać to, co niematerialne, streścić to, co poznane, uwidocznić niewidoczne, nadać kolor wibrującemu powietrzu, stworzyć magiczny związek, zanurzyć się w poezji – to wyzwania, których podejmę się, tworząc zapach dla Perfumes y Diseno – podsumował Philippe Starck.

www.starck.com

Założona w 1989 roku firma Perfumes y Diseno specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji zapachów. Zarządza licencjami dla Tous i Roberto Verino. Dystrybuuje zapachy Annick Goutal i Salvatore Ferragamo w Hiszpanii, a także: Versace, Anna Sui, Moschino czy DSquared.

Jak Phillipe Starck spisze się w roli perfumeryjnego nosa? Sądząc po nieograniczonych zasobach jego wyobraźni, przygotujmy się na zapach niebanalny i zaskakujący. Interesująca z pewnością będzie nie tylko sama kompozycja, ale również jej flakon…

Zobacz RESTAURACJĘ, KTÓRĄ ZAPROJEKTOWAŁ PHILIPPE STARCK

Tematy:

Nieprawidłowy email