Pharrell Williams stworzy zapach dla Comme des Garcons

Jakie są zapachowe wizje jednego z najbardziej rozchwytywanych muzyków ostatnich miesięcy? Już niedługo będziemy mogli sprawdzić to na własnej skórze. Pharrell Williams stworzył zapach dla Comme des Garcons, który niebawem ma trafić do butików francuskiego domu mody.

Getty Images

Ostatni rok to dla Pharrella Williamsa nieprzerwane pasmo sukcesów. Każdy utwór, który wyszedł spod skrzydeł jego wytwórni stawał się popularnym hitem, do tego nominacja do Oscarów za utwór Happy zdecydowanie podniósł notowania muzyka na rynku. Konsekwencją tak spektakularnych sukcesów zawodowych jest pobudzenie zainteresowania i otwarcie możliwości na nowe kontrakty. Potencjał w popularności Pharrella dostrzegł francuski dom mody, dla którego muzyk stworzy własny zapach.

- Mój ulubiony projektant powiedział mi kiedyś: „Ulubionym projektantem twojego ulubionego projektanta jest Comme des Garcons – najlepszy z najlepszych” – powiedział Pharrell Williams – Jestem zaszczycony tą współpracą i jestem wdzięczny za doświadczenie, jakie dzięki niej zdobyłem.

Zapach będzie nosił nazwę Girl, która nawiązuje do najnowszego albumu Pharrella o takim samym tytule. Przewrotnie perfumy będą przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

- To jest pierwszy zapach, jaki robimy we współpracy z muzykiem. Wydaje mi się, że nie mogliśmy znaleźć bardziej utalentowanej i odpowiedniej osoby do tego projektu. On od samego początku doskonale wiedział jaki ma być ten zapach i konsekwentnie dążył do zrealizowania swojej wizji – powiedział Adrian Joffe – prezes Comme des Garcons.

Na wizję zapachu muzyka będziemy musieli jeszcze poczekać, natomiast możemy być pewni, że będzie on kolejnym sukcesem Pharrella.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email