NK Life Filozofia białego misia

Nicky Kinnard założycielka brytyjskiej marki kosmetycznej Space NK dobrze wie, jak zrobić wrażenie na kobietach, które teoretycznie mają już wszystko.

NK

Jej kosmetyczny biznes działa już od dłuższego czasu i świetnie się rozwija zarówno w Wielkiej Brytanii, jak w USA.

Jedną z najbardziej charakterystycznych linii kosmetycznych Nicky Kinnard jest Life NK, którą polubiły nie tylko Brytyjki.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała zapakowane zostały w minimalistycznej eleganckie białe opakowania, zdobione postacią polarnego misia. Designerskie opakowania przyciągają wzrok, kuszą i przede wszystkim bawią potencjalne klientki. Miś bowiem w doskonały sposób obrazuje to, co dany produkt potrafi zrobić.

NK

Na opakowaniu Uplifting Body Lotion misia unosi pomarańczowy balonik, na Party Feet Foot Cream nasz bohater tańczy w blasku klubowych świateł, a na tubce Drift Away Bath & Shower Gel miś płynie w nieznane na pontonie.

Rysunki są bardzo proste i symboliczne, a przy tym z pewnością poprawią nam humor, gdy w łazienkowym lustrze zobaczymy smutną twarz.

Dodatkowym atutem kosmetyków jest to, że nie zawierają one siarczanów ani parabenów, a dla największych wrażliwców Space NK przygotowała linię bezzapachową.

Zatem, jeśli podczas pobytu w Londynie czy New Yorku na którejś z drogeryjnych półek zobaczycie wspomnianego misia Life NK, skuście się na zakup. Polecamy!

Tematy:

Nieprawidłowy email