Nivea i Irina Werning odtwarzają dziecięce wspomnienia!

Na fan page’u NIVEA zakończył się konkurs, który już wkrótce dostarczy wielu wzruszeń. Internauci udostępniali tam swoje zdjęcia z dzieciństwa, a argentyńska artystka Irina Werning zrekonstruuje wybrane fotografie w teraźniejszości. Z okazji Dnia Matki odtworzone po latach zdjęcia przekazane zostaną mamom zwycięzców akcji.

fot. Irina Werning

Matki uwielbiają oglądać zdjęcia swoich pociech, nawet gdy te zdążyły już dorosnąć. Dla nich zawsze pozostaną dziećmi. Dzięki NIVEA dorosłe już latorośle mogą podarować swoim mamom piękne wspomnienia z przeszłości w nowej zaskakującej formie. Z okazji swojego święta, Mamy otrzymają od marki bezcenny prezent – odtworzoną we współczesności fotografię, którą dobrze znają z rodzinnego albumu. Specjalizująca się w rekonstruowaniu rodzinnych wspomnień Irina Werning pieczołowicie odtworzy każdy szczegół nagrodzonych zdjęć.

Na trzech zwycięzców czeka teraz profesjonalna sesja zdjęciowa z Iriną Werning. Do Mam pozostałych 50 laureatów konkursu trafią upominki od NIVEA - zestawy kremów na dzień i na noc NIVEA Q10 plus.

Irina Werning od 2011 roku realizuje autorski projekt ,,Back to the future”. Zestawia w nim zdjęcia z przeszłości z ich współczesnymi odpowiednikami. Przygotowuje je z udziałem tych samych bohaterów, dbając o każdy detal zarejestrowany na pierwowzorze. Dzięki współpracy z NIVEA argentyńska artystka po raz drugi przyjedzie do Polski. Rok temu realizowała w naszym kraju projekt fotograficzny dla jedej z firm ubezpieczeniowych.

- Dbałość o ludzi jest wpisana w historię i charakter marki NIVEA, dla której ważna jest nie tylko pielęgnacja skóry, lecz także troska o najważniejsze, rodzinne wartości. Dlatego z okazji Dnia Matki podarujemy Mamom ich piękne wspomnienia oraz poczucie, że dzieci naprawdę się postarały – powiedziała Katarzyna Samotyjek, Junior Digital Communication Manager w NIVEA Polska.

Tematy:

Nieprawidłowy email