Miley Cyrus nie ma brwi

Dopiero co zdążyliśmy przyzwyczaić się do odważnej fryzury Miley Cyrus, a gwiazdka już serwuje nam kolejne kontrowersyjne metamorfozy. W sieci krąży zdjęcie Miley Cyrus bez brwi!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Zdjęcie Miley Cyrus w towarzystwie Mirandy Kerr powinno być równoznaczne z przyjemnym widokiem, jednak coś tu nie pasuje. Przyglądam się, zastanawiam i w końcu widzę. A raczej nie widzę - brwi Miley Cyrus, gdzie się podziały?!

Miley Cyrus i Miranda Kerr

Na szczęście Miley Cyrus nie wpadła na pomysł zupełnego pozbycia się górnej oprawy oczu, a jedynie zastosowała zabieg utlenienia małych włosków. Niestety efekt jest taki sam, czyli jakby ich w ogóle nie było. Brak zaznaczonej linii oka skutkuje wyglądem przypominającym przybysza z odległej planety.

Oprócz zdjęcia w towarzystwie topmodelki, Miley na swoim instagramie zamieszcza słit focię z fotografem Mertem Alasem, co daje nadzieję, że ten nowy wizerunek został stworzony wyłącznie na potrzeby sesji zdjęciowej, która za jakiś czas ujrzy światło dzienne. Szybki przegląd internetu podpowiada mi, że wspomniany Mert Alas wraz ze swoim zawodowym partnerem Marcusem Piggottem robili już to wcześniej. Namówili do utlenienia brwi takie gwiazdy, jak: Kate Moss, Lara Stone, Cameron Diaz, czy Marion Cottilard. Wszystkie panie, pozbawione oprawy oczu pojawiły się w różnych edytorialach, czy na okładkach magazynów, do których zdjęcia robił właśnie ten duet.

Mamy nadzieję, że to wyłącznie zamysł artysty na jakąś futurystyczną sesję zdjęciową, a nie prawdziwa metamorfoza. Możecie sobie wyobrazić co by było, gdyby tlenione brwi stały się nowym, urodowym trendem?

Miley Cyrus i Mert Alas
Kate Moss na okładce Vogue Paris
Lara Stone na okładce magazynu "Love"
Cameron Diaz w sesji dla magazynu "V"
Marion Cottilard na okładce Vogue Paris, wrzesień 2010

Tematy:

Nieprawidłowy email