Milek Design Piękne Paznokcie – nowy adres na urodowej mapie Warszawy

Mamy dla was świetną wiadomość – na urodowej mapie Warszawy powstał nowy adres, który jest godny polecenia. To Salon Milek Design Piękne Paznokcie, który oferuje szereg nowoczesnych zabiegów, wykonywanych przez zespół wyszkolonych profesjonalistów. Przekonajcie się same!

Milek Design

Amatorki pięknych włosów i niebanalnie wystylizowanych fryzur doskonale znają tę markę. Milek Design do tej pory oferował profesjonalne usługi fryzjerskie w dwóch warszawskich salonach (ul. Hoża 40 i przy Placu Dąbrowskiego 7). Firma postanowiła poszerzyć swoją ofertę, proponując swoim klientkom profesjonalne usługi manicure i pedicure. Zabiegi wykonywane są w salonie Milek Design Piękne Paznokcie przy Placu Dąbrowskiego 7.

Do tradycyjnego manicure’u i pedicure’u wizażyści wykorzystują tu lakiery firmy OPI – czołowej amerykańskiej firmy produkującej tego typu kosmetyki. Absolutną nowością, dostępną w Milek Design Piękne Paznokcie jest Vinylux, który jest ciekawą alternatywą dla manicure’u hybrydowego. Trzyma się on znacznie dłużej niż klasyczny lakier, zaś usunąć go można zwykłym zmywaczem do paznokci. Do tego typu zabiegów używane są kosmetyki firmy CND.

Jeśli jednak jesteście zwolenniczkami modnej ostatnio hybrydy, to w Milek Design Piękne Paznokcie taki zabieg wykonywany jest na kosmetykach Gelish. Do wyboru jest paleta aż 60 kolorów, których aplikacja trwa zaledwie 30 sekund.

W salonie duży nacisk kładzie się na higienę wykonywanych zabiegów. Istotnym narzędziem salonu Milek Design Piękne Paznokcie jest rzadko spotykany w salonach manicure i pedicure system sterylizacji narzędzi, stosowany wyłącznie w gabinetach stomatologicznych. Wysterylizowane narzędzia zapakowane są w specjalne folie, które otwierane są dopiero przy kliencie. Przyznajcie, że to rzadko spotykana praktyka.

Nie martwcie się, nie wystraszycie się cen usług w Milek Design Piękne Paznokcie. Klasyczny manicure kosztuje tu 55 zł, za hybrydę należy zapłacić 80 zł, a Vinylux jest w cenie 60 zł.

Na koniec trzeba zaznaczyć, że już dawno nie widziałam tak pięknego salonu kosmetycznego. Zapewniam wam, że jak już tam przyjdziecie, to nie będziecie chciały wyjść. Zobaczcie galerię zdjęć, polecam!

Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design
Milek Design

Tematy:

Nieprawidłowy email