Mary Kay walczy z czasem!

Nowa linia kosmetyków Mary Kay to propozycja dla tych kobiet, które wybierają się na wojnę z czasem.

materiały prasowe

Marka Mary Kay jesienią wypuściła na rynek nową linię kosmetyków odmładzających TimeWise.

Zdjęcia vuMag BlueServices

- Dlaczego skóra odzyskuje młodzieńczy potencjał? Ponieważ nowa linia TimeWise Repair działa na przyczyny starzenia się skóry, a nie tylko na skutki.

Ta wspaniała linia kosmetyków pielęgnacyjnych udowadnia, że nigdy nie jest za późno aby uwolnić swoją skórę od uszkodzeń z przeszłości i ponownie zdobyć wizję młodości – zapewnia marka Mary Kay.

Sercem tej linii jest opatentowany Kompleks Volu-Firm, będący idealnym połączeniem trzech składników, który znalazł się w każdym z produktów TimeWise Repair. Nazwa Volu-Firm jest połączeniem dwóch słów – volumizing i firming, oznaczających "zwiększenie gęstości" i "ujędrnianie", ponieważ utrata gęstości i jędrności skóry to jedne z najbardziej widocznych oznak zaawansowanego starzenia się skóry.

TimeWise Repair walczy z widocznymi oznakami starzenia. Redukuje widoczność głębokich linii i zmarszczek twarzy, szyi i okolic oczu. Zapobiega utracie jędrności i wiotczeniu skóry. Przywraca jej gęstość. Redukuje widoczność cieni i opuchnięć pod oczami. Zmniejsza widoczność przebarwień i przywraca równomierny koloryt skóry i młodzieńczy blask. Chroni przed podrażnieniem delikatną, wrażliwą skórę. Likwiduje nieprzyjemne wysuszenie, zapewnia komfort.

Opinia redakcji:

TimeWise to świetny sprzymierzeniec w walce z czasem. Efekty nie są widoczne od razu, ale z każdym kolejnym dniem stosowania skóra wygląda lepiej. Początkowo skóra reagowała rodzajem szorstkości, ale stopniowo przyzwyczajała się. Efekty widoczne po dwóch tygodniach stosowania: bardzo dobre nawilżenie, wygładzenie zmarszczek i lepsza elastyczność. Krem bardzo dobrze się rozprowadza i świetnie wchłania. Ładnie pachnie.

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
Zdjęcia vuMag BlueServices
materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email