Make'up Art - nowe odcienie

Dr Irena Eris poszerzyła linię ekskluzywnych podkładów o 2 nowe odcienie: Natural i Sunny.

materiały prasowe

Perfekcyjny makijaż to sztuka, która zaczyna się od doboru idealnego podkładu. Efekt jednolitej i nieskazitelnie gładkiej cery decyduje o efekcie końcowym – to baza doskonałego wyglądu – zapewniają twórcy ekskluzywnej linii MAKE’UP ART Dr Ireny Eris, prezentując 2 nowe odcienie podkładów.

Ekskluzywna linia kosmetyków do makijażu twarzy łączy w sobie funkcje upiększające z pielęgnacją skóry. Podkłady MAKE˙UP ART Dr Irena Eris dostosowane są do specyficznych wymagań określonego typu skóry i zaspokajają jej indywidualne potrzeby w ramach dwóch linii:

ILLU’SPHERE make-up TECHNOLOGY - podkłady rozświetlająco -wygładzające do cery normalnej i suchej - dostępne teraz w 5 odcieniach: 101Ivory, 102Sand,103Beige oraz nowe: 104Natural, 105Sunny

materiały prasowe

MATT’PRECIO make-up TECHNOLOGY - podkłady matująco - kryjące do cery mieszanej i tłustej, dostępne w 3 odcieniach: 201Ivory, 202Sand oraz 203Beige.

Podkłady MAKE’UP ART – Dr Ireny Eris - cena: 79 PLN/30 ml

materiały prasowe

Opinia redakcji:

Podkład, zarówno ten matujący jak i rozświetlający, doskonale rozprowadza się na skórze i nie daje optycznego efektu maski. Bardzo ładnie pachną. Skóra po ich nałożeniu jest dobrze nawilżona i nie świeci się.

Poręczne i łatwe w użyciu opakowanie to dodatkowy plus kosmetyków.

Podkład matujący polecamy osobom o tłustej lub trądzikowej cerze (doskonale kryje niedoskonałości).

Fluid rozświetlająco-wygładzający to rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby nadać swojej skórze zdrowego blasku. Jest zdecydowanie lżejszy.

Tematy:

Nieprawidłowy email