Lupita Nyong'o dla Lancome: pierwsza piękna fotka!

Lupita Nyong'o została nową ambasadorką Lancome. Właśnie pojawiła się pierwsza fotografia z kampanii podkładu reklamowanego przez czarnoskórą piękność.

Lancome

Tydzień bez Lupity to tydzień stracony. W długi weekend zachwycaliśmy się zdjęciami panny Nyong'o dla Vogue'a. Teraz przyszła pora na jej wyczekiwaną kampanię Lancome. Jak zapewne pamiętacie, Lupita została twarzą kosmetycznego giganta jakiś czas temu. A dzisiaj możemy podziwiać pierwszą reklamę z jej udziałem.

Lancome

Lupita promuje podkład Teint Idole Ultra 24 H. Dobrze się składa, bo jak wynika z informacji na stronie marki, to ulubiony produkt kenijsko-amerykańskiej aktorki. Zdjęcie, jak na Lancome przystało, jest bardzo świeże i subtelne. Lupita ma bardzo naturalny makijaż (co jest ciekawą odmianą, bo tęczy barw, jaką z reguły prezentuje na czerwonym dywanie), krótką, grzeczną fryzurkę i bardzo uwodzicielskie spojrzenie. A co najważniejsze – graficy nie majstrowali przy kolorze skóry aktorki. A to jak wiemy, zdarza się dość często w reklamach innych marek z udziałem Beyonce czy Jennifer Lopez.

Getty Images

Lupita, która zawsze podkreśla jak ważna jest akceptacja, ma być z czego dumna. Zdjęcie jest świetne, a to dopiero początek współpracy z Lancome. A wy co sądzicie o tej reklamie? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami!

Tematy:

Nieprawidłowy email