Léa Seydoux - słynna Candy Girl nową dziewczyną Bonda!

Léa Seydoux - twarz reklamowa perfum Candy Prady, została właśnie nową dziewczyną Bonda! Przypomnijcie sobie najciekawszą reklamę perfum ostatnich lat!

Prada

Dziewczyną słynnego agenta w filmie "Bond 24" zostanie Léa Seydoux - młoda francuska aktorka, o której stało się naprawdę głośno po roli w filmie "Życie Adeli". Jednak w świecie modowym jej postać kojarzona jest głównie z udziałem w reklamach perfum Candy marki Prada.

Reklamowe dzieło sztuki dla marki Prada to wynik współpracy Wes Andersona oraz Romana Coppoli. Opowieść o dziewczynie Candy składała się z kilku części i utrzymana była w cukierkowym klimacie lat sześćdziesiątych. Léi Seydoux towarzyszyło dwóch przystojnych i „bardzo francuskich” dżentelmenów – Peter Gadiot (Gene) i Rodolphe Pauly (Julius). Tak powstał bardzo interesujący i słodki jak landrynki miłosny trójkąt...

Tajemnica ukryta między wersami, wdzięk i niebanalne poczucie humoru – tak w skrócie można podsumować reklamę Candy L'Eau. Oczywiście jej najsilniejszym, najbardziej hipnotyzujących i najsłodszych ogniwem jest Léa Seydoux... Zobaczcie słodki spot Candy L'Eau w całości! Po prostu palce lizać!

VU MAG

Lea Seydoux to 28-letnia francuska aktorka, nazywana w Hollywood „French It-Girl”. Jej dziadkiem był Jerome Seydoux - prezes słynnej wytwórni filmowej Pathe, a ojcem biznesmen Henri Saydoux. Choć na ekranach francuskich kin jej nazwisko pojawiało się już od 2006 roku, świat zainteresował się nią dopiero dwa lata temu, po tym, jak do swojego „paryskiego filmu” zaangażował Leę sam Woody Allen. Potem przyszła rola w słynnym "Życiu Adeli". Teraz czas na wielkoformatową produkcję. Léa Seydoux zagra u boku Daniel Craiga, ale też: Ralpha Fiennesa, Naomie Harris i Bena Whishawa. Premierę zaplanowano na 6 listopada 2015.

Tematy:

Nieprawidłowy email