Lara Stone nową twarzą L’Oreal

Lara Stone jest kolejną gwiazdą, która z ekranów telewizorów będzie nas zapewniać, że jesteśmy warte idealnego wyglądu. Modelka została kolejną twarzą marki L’Oreal, dołączając do takich gwiazd, jak: Julianne Moore, Jennifer Lopez, Beyonce, Claudii Schiffer, Doutzen Kroes, Laetitiy Casty i Jane Fondy.

Getty Images

Nowy kontrakt jest równoznaczny z powrotem Lary do pracy. Po urodzeniu synka, modelka nieco zwolniła tempo, skupiając się na wychowywaniu dziecka. Jednak po pięciu miesiącach całkowitemu oddaniu się małemu Alfredowi, Lara może ponownie skupić się na karierze. Modelka zdaje się być zachwycona nową współpracą.

-Możliwość powiedzenia słów „Ponieważ jesteś tego warta” wszystkim kobietom na całym świecie to ogromny zaszczyt – powiedziała Lara Stone na konferencji prasowej –Marka L’Oreal rozumie, że piękno i osobowość zawsze idą w parze. W pełni utożsamiam się z ta filozofią, biorąc pod uwagę moje życie czy przebieg kariery. Piękno jest czymś, co tworzysz dla samej siebie.

Modelka wystąpi w reklamach telewizyjnych i prasowych produktów do pielęgnacji włosów, twarzy, ale także kosmetyków do makijażu.

Ojciec Lary jest Anglikiem, jej matka pochodzi z Holandii. Modelka została odkryta w wieku 12 lat, kiedy wraz z rodziną pojechała na wycieczkę do Paryża. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa w 2006 roku, kiedy została wybrana na główną modelkę Givenchy w pokazie haute couture. Od tego czasu Lara współpracowała z takimi projektantami, jak: Chanel, Prada, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Lanvin i Fendi.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email