Lakier do paznokci „Starlight” Christiana Louboutina kosztuje ponad 2 tys. zł

Christian Louboutin dba o wygląd kobiecych stóp, od niedawna skupia się także na ozdabianiu naszych dłoni. Nie, póki co projektant nie ma zamiaru sprzedawać rękawiczek, jego nowy produkt jest bardziej seksowny! Na rynku właśnie ukazała się limitowana linia lakierów do paznokci Christiana Louboutina za – bagatela – niespełna 700 dolarów!

Christian Louboutin

Christian Loboutin wywołał spore zamieszanie, gdy wypuścił na rynek swoją pierwszą kolekcję lakierów do paznokci. Flakon kosmetyku kosztuje 50 dolarów, czyli ok. 160 zł.

Christian Louboutin

Wygląda na to, że to niezbyt wygórowana cena za produkt ze stajni Loboutina. Teraz projektant stworzył limitowaną edycję lakierów do paznokci, z której każda buteleczka kosztuje 675 dolarów, czyli ponad 2 tys. zł.

Christian Louboutin

Patrząc na flakon kosmetyku, można przypuszczać, że wysoką cenę płaci się głównie za opakowanie. Buteleczka jest ręcznie ozdabiana ponad 1,5 tysiącem kryształów Swarovskiego, spod kamieni dyskretnie wydobywa się flagowy kolor marki – Rouge Louboutin (słynna czerwień z podeszew butów Louboutina). Ale to nie koniec estetycznych doznań, jakie dostarcza to niewielkie cudeńko. Buteleczka lakieru Starlight sprzedawana jest w czarnym, lakierowanym pudełku ozdobionym kryształowymi kwiatkami. Motyw ten nawiązuje do butów z kolekcji Pensamoi Christiana Louboutina.

Jak już jesteśmy przy temacie butów, to warto wspomnieć, że flakonik lakieru kosztuje więcej, niż niektóre egzemplarze obuwia z kolekcji projektanta. Starlight jest już dostępny w sprzedaży w wybranych drogeriach (w tym w Sephorze), flagowych butikach Louboutina oraz na stronie internetowej projektanta. Jeśli wygórowana cena kosmetyku nie zniechęciła was do zakupu, lepiej się pośpieszcie – kolekcja jest BARDZO limitowana.

Christian Louboutin
Christian Louboutin

Tematy:

Nieprawidłowy email