Kylie Jenner debiutuje w branży urodowej

Z czego najbardziej znana jest Kylie Jenner? Z tego, że należy do słynnego klanu Kardashianów, a ponad to? Z tego, że uwielbia fryzjerskie metamorfozy i ma naprawdę piękne włosy!

Getty Images

Kylie Jenner od jakiegoś czasu na swoje konto na Instagramie wrzucała mnóstwo zdjęć, na których zmienia fryzury jak rękawiczki. Wszelkie chwyty były dozwolone: krótko, długo, naturalnie, kolorowo. Jedni internauci śmiali się z fryzjerskich przeobrażeń nastoletniej Kardashianki, drudzy zastanawiali się co za tym stoi. I oto rozwiązanie przyszło samo!

Getty Images

Kylie Jenner przygotowuje się właśnie do debiutu w biznesie urodowym. Siedemnastolenia Kardashianka została właśnie twarzą (a właściwie włosami) firmy Bellami, specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju peruk i naturalnych doczepek, a przede wszystkim w przedłużaniu włosów.

I właśnie tu jest pomysł na biznes! Na rynku niedługo pojawi się specjalna kolekcja, przygotowana we współpracy Kylie Jenner – Kylie Hair Kouture.

Kylie Jenner - Instagram

Na razie nieznane są szczegóły całej linii, ale na Instagramie gwiazdy już pojawiło się pierwsze zdjęcie, zapowiadające biznesową współpracę z marką Bellami. Jak sądzicie, czy młoda Kardashianka odniesie sukces?

Tematy:

Nieprawidłowy email