Kucyk w dół!

Nie ma bardziej dziewczęcego uczesania. Kucyk to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i młodych dziewczyn. Przejawia się on w trendach przez ostatnich kilka sezonów, natomiast wiosna należy do nisko związanych włosów. Taki kucyk jest absolutnym hitem sezonu! Zobaczcie naszą galerię!

EAST NEWS
EAST NEWS

Hermes proponuje także gładką wersję kucyka, również z owiniętym pasmem w postaci gumki do włosów. Gładkie uczesanie łatwo jest uzyskać dzięki odrobinie żelu do włosów rozprowadzonego na czubku głowy.

EAST NEWS

Ekstrawagancki kucyk Marca Jacobsa to propozycja projektanta na fryzurę nadchodzącego sezonu. Pasmo na środku głowy zostało mocno natapirowane, podczas gdy włosy po bokach głowy są gładko zaczesane. Wszystkie zostały związane z tyłu.

EAST NEWS

Bardzo niewinny i skromny kucyk od Jil Sander. Nam kojarzy się z lookiem kowbojki.

EAST NEWS

Elegancki i klasyczny, nisko związany kucyk z wybiegu Azzaro.

EAST NEWS

Nisko związane włosy nie muszą być nudne. Jenny Packham na wiosnę proponuje kucyka z ozdobnym zawijasem z tyłu głowy. Zaczesany na bok przedziałek dodaje fryzurze elegancji.

EAST NEWS

Prosta fryzura, ale efekt spektakularny. Lekko natapirowane włosy z tyłu głowy dodają zwykłej kitce charakteru. Propozycja z pokazu kolekcji na sezon Wiosna lato 2013 Christiana Diora.

EAST NEWS

Oryginalne podejście Elie Saab do niskiego upięcia włosów zaowocowało finezyjną spinką. Efekt jest bardzo ciekawy - niby włosy są rozpuszczone, a jednak ujarzmione.

EAST NEWS

Aby uzyskać efekt zaprezentowany na wybiegu Etro, należy górne pasmo włosów zebrać z tyłu, a włosy z boków głowy zaczesać ku dołowi. Dziewczęcości dodaje wykończenie w postaci aksamitnej kokardki.

EAST NEWS

Lekko napuszona kitka owinięta pasmem włosów zamiast gumki, to propozycja od marki Hermes.

Tematy:

Nieprawidłowy email