Korres - tajemnicza sosna

Grecka marka Korres odkryła niezwykłe właściwości czarnej sosny i postanowiła wykorzystać to w nowej linii kosmetyków odmładzających.

Korres

Innowacyjna przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa linia OAK - kamień milowy w produkcji kosmetyków naturalnych – była pierwszym krokiem do obalenia teorii, że tylko tradycyjne kremy mogą zapobiegać starzeniu się skóry.

Korres

Nowa linia BLACK PINE jest kolejnym krokiem greckiej marki w ciągłym dążeniu do naturalnego zaspakajania potrzeb skóry. Naukowcom marki KORRES udało się stworzyć kosmetyki o właściwościach konwencjonalnych produktów, jednak bez używania ciężkich chemikaliów. Jest to najbardziej zrównoważona i kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z zawartością naturalnych składników do 97,7%. Została ona opracowana z myślą o wzmocnieniu połączeń skóry właściwej, które są odpowiedzialne za jędrność i elastyczność. Dodatkowo pozwala zachować właściwy owal twarzy oraz chroni przed powstawaniem zmarszczek i zwiotczeniem skóry.

Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Korres we współpracy z Instytutem Biologii przy Narodowym Centrum Badawczym odkryło wyjątkowe działanie polifenolu pozyskiwanego z czarnej sosny w regulacji poziomu MMP czyli utrzymania odpowiedniego stanu połączeń skóry właściwej.

Linia BLACK PINE zawiera ponad dziewięć naturalnych składników, które aktywują kompleksową walkę ze starzeniem się skóry dojrzałej. Pięć z nich zostało opatentowanych przez markę KORRES, w tym pierwszy naturalny polipeptyd

o udowodnionym działaniu ujędrniającym – Hexapeptyd 11.

Oto 3 nowe produkty: krem na dzień, krem na noc oraz krem pod oczy. Ich zadaniem jest ujędrnienie i przywrócenie właściwego owalu twarzy, natychmiastowy lifting, działanie przeciwzmarszczkowe, a także nawilżenie i rozświetlenie.

BLACK PINE ANTIWRINKLE & FIRMING DAY CREAM Do skóry suchej i bardzo suche. Cena: 215 zł

BLACK PINE ANTIWRINKLE & FIRMING EYE CREAM. Cena: 209 zł

BLACK PINE ANTIWRINKLE & FIRMING NIGHT CREAM Do wszystkich rodzajów skóry. Cena: 230 zł

Korres
Korres
Korres
Korres
Korres

Tematy:

Nieprawidłowy email