Kim Kardashian przefarbowała się na platynowy blond

Największa na świecie skandalistka show-biznesu znów nas zaskoczyła! Kim Kardashian przefarbowała swoje kruczoczarne włosy na platynowy blond!

EAST NEWS

Kim Kardashian lubi eksperymentować – nie tylko w życiu, ale także z wyglądem. Doskonale znamy historię metamorfozy jej stylu - z miłośniczki tandetnie obcisłych sukienek i różowych lateksów przerzuciła się na wysoką modę, wybierając kreacje od największych projektantów świata. Przeszła także tuzin operacji plastycznych, w wyniku których uzyskała kształt twarzy, o której marzą miliony kobiet na świecie. Do tej pory jednak Kardashianka była nieco bardziej zachowawcza w kwestii eksperymentów z fryzurą. W końcu długie, kruczoczarne włosy były jej znakiem rozpoznawczym (który notabene idealnie pasował do jej typu urody). Wyjątkiem były nieśmiało rozjaśniane pasma lub końcówki włosów, jednak za każdym razem Kim wracała do jednolitego, ciemnego koloru.

Jak się okazuje – w tym temacie co nieco się zmieniło. Niecały miesiąc temu celebrytka zaprezentowała się w nowej, krótkiej fryzurze. Opinie na temat jej sięgających ramion włosów były różne. Niektórzy uważali, że w włosy do ramion dodają jej powagi i elegancji, inni twierdzili, że jeszcze bardziej skracają jej sylwetkę. Opinie wyrażane w czasie przeszłym są jak najbardziej adekwatne, ponieważ Kim Kardashian przeszła kolejną metamorfozę.

Celebrytka wybrała się do Paryża na trwający tam właśnie Tydzień Mody. Pierwszego dnia Kim skrzętnie ukrywała się pod ogromną czapką. To oczywiście tylko rozjuszyło ciekawość fotoreporterów, którzy nie odstępowali jej na krok. W końcu dzisiaj, 5 marca, Kim Kardashian pokazała tak skrupulatnie strzeżoną tajemnicę, czyli swoją nową, platynową fryzurę. Chyba sama Kim nie jest do końca zachwycona blond włosami, bo wyjątkowo nie pochwaliła się ich zdjęciem na swoim Instagramie. Jej zdjęcia obiegły świat dzięki czujności fotoreporterów.

EAST NEWS
EAST NEWS

Jak wam się podoba nowy kolor włosów Kim?

EAST NEWS
EAST NEWS
EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email