Kim jest Candy Girl?

Jaka jest najciekawsze reklama perfum tego roku? Jak dotąd prym w internecie wiodą kolejne odsłony spotu reklamowego zapachu Prada Candy L'Eau. Jeśli obejrzycie historię słodkiej dziewczyny Prady, w którą wciela się po mistrzowsku Lea Seydoux, nie będziecie mieli wątpliwości, dlaczego właśnie tę reklamę tak bardzo pokochali internauci...

PRADA

Reklamowe dzieło sztuki dla marki Prada to wynik współpracy Wes Andersona oraz Romana Coppoli. Dziewczyną Candy jest modelka i aktorka Lea Seydoux, którą mogliście wcześniej oglądać na ekranie w takich filmach, jak: Bękarty wojny, O północy w Paryżu czy Robin Hood, a także poprzedniej odsłonie zapachu Candy.

Reklama Candy L’Eau będzie składa się z trzech krótkich epizodów. Każdy z odcinków utrzymany jest w cukierkowym klimacie lat sześćdziesiątych, a filmy stylem przypominają obrazy z charakterystycznej French New Wave.

Lei Seydoux towarzyszy dwóch przystojnych i „bardzo francuskich” dżentelmenów – Peter Gadiot (Gene) i Rodolphe Pauly (Julius). Wszyscy razem tworzą interesujący i słodki jak landrynki miłosny trójkąt. Panowie oczywiście nieustannie walczą o względy swojej pani, ale robią to w bardzo subtelny i niewinny sposób.

Tajemnica ukryta między wersami, wdzięk i niebanalne poczucie humoru – tak w skrócie można podsumować reklamę Candy L'Eau. Oczywiście jej najsilniejszym, najbardziej hipnotyzujących i najsłodszych ogniwem jest Lea Seydoux...

Lea Seydoux to 28-letnia francuska aktorka, nazywana w Hollywood „French It-Girl”. Jej dziadkiem był Jerome Seydoux - prezes słynnej wytwórni filmowej Pathe, a ojcem biznesmen Henri Saydoux.

Choć na ekranach francuskich kin jej nazwisko pojawiało się już od 2006 roku, świat zainteresował się nią dopiero dwa lata temu, po tym, jak do swojego „paryskiego filmu” zaangażował Leę sam Woody Allen.

W najbliższym czasie Lea Seydoux zagra z Vincentem Casselem w „Pięknej i bestii”. Zanim jednak zobaczymy ją ponownie w kinie, możecie podziwiać ją w słodkich, aczkolwiek wyrafinowanych reklamówkach Candy L’Eau. Zobaczcie słodki spot Candy L'Eau w całości! Po prostu palce lizać!

Zastanawiacie skąd pomysł na krótką grzywkę dziewczyny Candy? To jedna z najmodniejszych fryzur sezonu!

Zobaczcie: MIKRO GRZYWKA HITEM WIOSNY

Tematy:

Nieprawidłowy email