Kerastase Discipline - włosy gładkie i pełne ruchu!

Poszukujesz złotego środka pomiędzy kontrolą a puszystością? Nowa linia Kerastase Discipline to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Kerastase Discipline

Czy jest możliwe, aby jednocześnie okiełznać puszące się kosmyki, nie rezygnując z objętości i lekkości? Czy gładkość zawsze musi iść w parze z ciężkością? Okazuje się, że nie. Kerastase Discipline to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów, której zadaniem jest poskromić naszą fryzurę, ale jednocześnie nadać jej lekkość i naturalność.

Sercem linii jest innowacyjny Morpho-Keratine Complex, którego zadaniem jest wewnętrzna regeneracja włosa, a jednocześnie jego zdyscyplinowanie. Specjalnie dobrane składniki aktywne wypełniają nawet głębokie ubytki i wygładzają włosy od nasady aż po końce.

Efekt jaki możesz uzyskać? Włosy gładkie, zdrowe, lśniące, a jednocześnie pełne ruchu. W skład linii wchodzą: kąpiel dyscyplinująca ( do wszystkich rodzajów włosów lub do włosów uwrażliwionych), maska dyscyplinująca, balsam dyscyplinujący i spray Fluidissime bez spłukiwania, chroniący włosy przed puszeniem.

Kerastase Discipline

Nie bez powodu twarzą, a właściwie ciałem, gamy Kerastase Discipline jest primabalerina American Ballet – Diana Vishneva – zdaniem ekspertów najlepsza balerina świata! Taniec, a w szczególności balet, oparty jest na układzie perfekcyjnie dobranych kroków, które razem dają efekt bardzo naturalny, wdzięczny i pełen emocji. To wszystko znajdziesz również w nowej linii Kerastase.

Kerastase Discipline

Oprócz produktów, których możesz używać w zaciszu domowej łazienki, warto umówić się na zabieg w salonie. Jak na linię, inspirowaną tańcem przystało zabieg ten nosi nazwę Kerastase 45-minutowy balet w trzech aktach. Ja spróbowałam i jestem mega zadowolona.

Pierwszy akt – kąpiel, a następnie nałożenie specjalnego kompleksu Kerastase Discipline. Aby produkt mógł dojść do samego środka włosa, jeszcze mokre kosmyki są prostowane za pomocą prostownicy. To drugi akt. Nie martwcie się, że włosy będą mocno zniszczone. Prostownica ma temperaturę ustawioną tak, aby nie uszkodzić kosmyków, a jednocześnie pomóc produktowi wejść jak najgłębiej. Po kilkunastu minutach produkt jest zmywany z włosów. Trzeci akt to odżywka, a następnie wspomniany spray Fluidissime. Potem pozostaje tylko wysuszyć i odpowiednio wystylizować całą fryzurę. Efekt jest naprawdę spektakularny. Włosy mniej się puszą, są gładkie, a jednocześnie lekkie, pełne ruchu i zdrowia. Jak z reklamy!

Kerastase Discipline

Dla kogo nowa linia Kerastase Discipline? Dla kobiet, których włosy potrzebują wygładzenia, ale jednocześnie pragnących energii i ruchu. Zarówno kosmetyki, jak i zabieg w salonie, idealnie sprawdzają się na włosach kręconych lub falowanych. Także dla mężczyzn, którzy mają włosy kręcone (niech nie odstrasza Was pudrowe opakowanie). To idealnie rozwiązanie dla wszystkich zakręconych, bo nie obciąża zbytnio kosmyków, jak zdarza się w przypadku tradycyjnych linii wygładzających.

Nowa linia Kerastase rzeczywiście ujarzmia niesforne włosy, ale zachowuje ich naturalne piękno. Jeśli są proste lub delikatnie falowane, takie pozostaną. Jeśli są kręcone – wciąż będą kręcone. Dodatkową zaletą jest uczucie mocnego nawilżenia i odżywienia, a także przyjemny, relaksujący zapach, który pozostaje na włosach na kilka kolejnych godzin. Włosy są jedwabiste w dotyku, a przy tym pełne energii i zdrowia. Układają się z łatwością! Polecam!

Skorzystałam z zabiegu Kerastase Discipline w warszawskim salonie Kunc & Dziedzic.

Tematy:

Nieprawidłowy email