Katie twarzą Bobbi

Katie Holmes rozpoczęła współpracę z Bobbi Brown Cosmetics, jako pierwsza w historii sławna twarz marki.

materiały prasowe

- Katie Holmes jest uosobieniem współczesnej „kobiety Bobbi”… Myślę o niej jako o współczesnej Ali McGraw, którą zawsze podziwiałam - mówi Bobbi Brown.

Pierwsza odsłona kampanii reklamowej z udziałem amerykańskiej aktorki planowana jest na 2013 roku.

- To bardzo ekscytujący okres dla Bobbi Brown Cosmetics i niezmiernie cieszymy się z rozpoczęcia tej współpracy z Katie, której wpływy rozciągają się na cały świat – komentuje Maureen Case, Prezes Bobbi Brown Cosmetics.

- Jesteśmy przekonani, że ta współpraca wzmocni profil marki wśród silnych, inteligentnych, wpływowych kobiet, a jednocześnie przedstawi markę i jej ważny etos nowym klientkom.

- Katie jest klasyczną, naturalną pięknością, przedsiębiorczynią i matką. Kiedy ją poznałam, pomyślałam, że idealnie pasuje do mojej marki i od razu poczułam z nią więź, ponieważ mamy ze sobą wiele wspólnego – dodaje Bobbi Brown, która będzie odpowiadać za makijaże modelek podczas pierwszego pokazu mody Katie Holmes. Tymczasem gwiazda tak podsumowuje początek współpracy ze słynną marką kosmetyków kolorowych:

- Bobbi jest wyjątkowa, a Bobbi Brown Cosmetics to firma, do której my kobiety zwracamy się, ponieważ są to ogólnie dostępne kosmetyki, które sprawiają, że wyglądamy ładnie. Makijaż posiada potężną moc i cieszę się niezmiernie, że będę częścią tej marki.

Bobbi Brown i Katie Holmes właśnie pracują nad wspólną kampanią reklamową w Nowym Jorku.

Tematy:

Nieprawidłowy email