Katie Holmes nową ambasadorką Olay

Katie Holmes straciła niedawno kontrakt z Bobbi Brown. Zastąpiła ją Kate Upton. Ale była żona Toma Cruise’a szybko znalazła nową markę, która chętnie zaangażowała ją jako twarz swoich produktów. Katie jest teraz ambasadorką marki Olay.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kampanie motywujące i wspierające „zwykłe kobiety” są coraz modniejsze. Angażują się w nie największe marki, poczynając od Dove i ich przełomowej kampanii „Prawdziwe piękno”. Metodę szybko podchwyciły inne koncerny. Swoje produkty w podobny sposób reklamuje Rexona, Addidas czy Nike. Teraz pora na kampanię „Your Best Beautiful – Najpiękniejsza Ty”, marki Olay.

Globalną twarzą produktów Olay została właśnie Katie Holmes. Aktorka ma już doświadczenie w reklamowaniu kosmetyków. Przez dwa sezony była ambasadorką Bobbi Brown. Jednak teraz zastąpiła ją Kate Upton. Mimo to, Katie nie smuci się.

Jestem bardzo szczęśliwa, że powierzono mi rolę globalnej ambasadorki marki Olay, powiedziała Holmes. Olay to marka, którą szanuję, darzę zaufaniem i w którą wierzę. Uwielbiam jej produkty oraz przesłanie, które kieruje do kobiet – aby każdego dnia prezentowały najpiękniejszą wersję siebie.

Idea jest bardzo ciekawa, choć może odrobinę męcząca. W końcu są takie dni, kiedy mamy ochotę tylko i wyłącznie siedzieć w łóżku, jeść Toblerone i oglądać seriale o przystojnych strażakach z Chicago. I choć wtedy z pewnością nie prezentujemy najlepszej wersji siebie, jest ona równie autentyczna, co ta na wysokich obcasach, z perfekcyjną cerą i nienagannymi włosami.

Tematy:

Nieprawidłowy email