Kate Upton została nową twarzą marki Bobbi Brown

Pozycja modelek size plus konsekwentnie się umacnia – dowodem na to jest nowy kontrakt Kate Upton, która została twarzą Bobbi Brown. Pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, że modelka zastąpiła dotychczasową gwiazdę kosmetycznej marki – Katie Holmes.

Bobbi Brown

Informacja o wyborze nowej twarzy Bobbi Brown jest dużym zaskoczeniem na kosmetycznym rynku. Po pierwsze dlatego, że od dwóch lat [url=http://www.youtube.com/watch?v=CM5sH1wQ5tk#t=64]ambasadorką marki była Katie Holmes, po drugie dlatego, że następczynią popularnej aktorki jest modelka size plus.

Co prawda Kate Upton również jest znaną postacią – modelka wybiła się dzięki swoim kobiecym kształtom i można powiedzieć, że to ona skutecznie przeciera szlaki modelkom size plus. Kate Upton zyskała popularność dzięki magazynowi Sports Ilustrated, na łamach którego często pokazywano jej wizerunek. Jednak jej osiągnięcia zawodowe nie ograniczają się do pozowania dla sportowych magazynów – Kate Upton pojawiła się także na okładce Vanity Fair i w sesji zdjęciowej dla Harper’s Baazar obok takich modelek, jak Irina Shayk i Tilda Lindstam. Modelka znalazła się także w kampanii reklamowej kostiumów kąpielowych Beach Bunny, w której kobieca figura i anielska twarz modelki wyglądają jeszcze seksowniej.

Co powoduje, że w kulcie wychudzonych modelek, świat mody pokochał dziewczynę o normalnych, ludzkich kształtach ciała? Być może to samo, dlaczego Bobbi Brown zdecydowała się na wybór Kate Upton do roli ambasadorki swojej marki:

-Zdecydowałam się na Kate Upton nie tylko dlatego, że jest niesamowicie piękna. Ona wygląda zdrowo, dobrze czuje się w swojej skórze, ma wielkie pokłady pozytywnej energii i jest kobietą, która ustala swoje zasady – powiedziała Bobbi Brown -Ona kocha życie, a to daje ogromną władzę!

Informację o nowej twarzy marki przekazano za pośrednictwem Instagrama, gdzie pojawiło się zdjęcie Kate Upton z sesji zdjęciowej. Zapewne niedługo będziemy mogli zobaczyć pełne efekty kampanii reklamowej, natomiast już teraz w sieci zamieszczono krótki wywiad, w którym Bobbi Brown rozmawia z Kate Upton o początkach jej kariery i urodowych sekretach. Zobaczcie sami!

Tematy:

Nieprawidłowy email