Kate Upton dla Bobbi Brown: pierwsze zdjęcia z seksownej kampanii

Kate Upton zastąpiła Katie Holmes jako twarz kosmetyków Bobbi Brown już w marcu. Ale dopiero teraz pojawiła się pierwsza kampania z udziałem seksownej amerykańskiej modelki. Wypadła lepiej niż słodka Katie?

Kate Upton for Bobbi Brown Surf & Sand

Kate Upton to modelka kontrowersyjna. Wielu fanów mody z najwyższej półki uważa, że jej uroda jest zbyt ordynarna, a kształty zbyt pełne, żeby zrobić karierę na wybiegu. Na szczęście innego zdania są dziennikarze Sports Illustrated, redaktor naczelna brytyjskiego Vogue'a i Bobbi Brown. Ta ostatnia tak zachwyciła się energią, pewnością siebie i naturalnością 22-letniej modelki, że postanowiła uczynić z niej twarz swojej marki kosmetyków.

W marcu Kate Upton zastąpiła Katie Holmes jako ambasadorka Bobbi Brown. Informacja ta odbiła się ogromnym echem, bowiem w hierarchii popularności była pani Cruise stoi zdecydowanie wyżej niż Kate. Ale widać Bobbi potrzebowała odmiany. Kogoś młodszego, bardziej beztroskiego? A może chciała aby jej marka miała bardziej seksowny, zmysłowy charakter? Bez względu na powody, stało się. A dziś możemy podziwiać pierwsze zdjęcie Kate w nowej roli. Modelka promuje letnią kolekcję kosmetyków do makijażu: Surf and Sand. Inspirowana wakacyjnymi kurortami kolekcja składa się z cieni i pomadek w kolorach słonecznego różu i piaskowego brązu. Są też niebieskie i fioletowe akcenty. Całość bardzo lekka, świeża i młodzieńcza. Nic więc dziwnego, że Kate, wychowana na Florydzie jest zachwycona produktami, jakie reklamuje.

Kate Upton for Bobbi Brown Surf & Sand
fot. materiały prasowe
Bobbi Brown
Zdjęcia vuMag BlueServices

Jak wyznała Bobbi Brown, która osobiście wybrała Kate jako nową twarz marki, urzekła ją naturalność modelki. Kate przyszła na sesję zdjęciową bez grama makijażu. Jest prawdziwą dziewczyną z sąsiedztwa. Bardzo świeżym uosobieniem amerykańskiej piękności, tłumaczyła Bobbi w rozmowie z jedną z amerykańskich stacji telewizyjnych. Nie tylko reprezentuje piękno – uważam, że wszystkie kobiety są piękne – ale ma tez niesamowicie dobrą energię. Jest szczęśliwa, silna, mądra, otwarta i bardzo uniwersalna. Zaczyna grać w filmach, jest modelką, elokwentnie mówi o pewności siebie i poczuciu własnej wartości. To dla mnie bardzo ważne. Dlatego sądzę, że będzie świetnym wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn.

Pierwsza fotografia pojawiła się na Instagramie. Reszty zdjęć możemy spodziewać się już w lipcu.

Tematy:

Nieprawidłowy email