Karlie Kloss nową gwiazdą L'Oreal Paris!

Jeden z najpiękniejszych aniołków Victoria’s Secret właśnie dostał nową pracę. Tym razem chodzi o branżę urodową. Gwiazda podpisała właśnie kontrakt reklamowy z gigantem L'Oréal Paris! Zobacz pierwsze zdjęcia z kampanii!

L'Oreal Paris

Jane Fonda, Zoe Saldana, Beyonce, Kate Moss, Eva Longoria – to tylko kilka z wielu gwiazd, które na przestrzeni ostatnich lat reklamowały produkty koncernu L’Oreal Paris. Teraz do tej licznej grupy pięknych kobiet dołączyła Karlie Kloss.

CHANEL

Karlie Kloss, która niespełna miesiąc temu debiutowała w kampanii reklamowej zapachu Chanel Coco Noir, teraz staje przed nowym wyzwaniem. Supermodelka podpisała właśnie kontrakt reklamowy z gigantem na rynku Beauty – firmą L’Oreal Paris.

Getty Images

– W liceum miałam listę rzeczy, które chciałabym osiągnąć w życiu. Niektórych nie mogę zdradzić, bo są naprawdę śmieszne. Chyba był tam cel: „poślubić kogoś”. Jednak mogę powiedzieć, że na tej liście wśród zawodowych marzeń zawsze były: okładka Vogue’a, praca dla Victoria’s Secret i udział w kampanii L’Oreal Paris – komentuje Karlie Kloss na łamach magazynu Style.com i dodaje:

– To jest jak sen!

Getty Images

Moim zdaniem Karlie Kloss to idealna ambasadorka marki L’Oreal Paris. Rozpoznawalna, piękna, uwielbiana przez tysiące kobiet (i mężczyzn) na całym świecie! W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia reklamowe z jej udziałem. Czarno-białe fotografie to klasyka gatunku!

L'Oreal Paris

- Wszystko może się wydarzyć, jeśli naprawdę nad tym pracujesz - mówi o swojej nowej reklamowej współpracy Karlie Kloss. - Nigdy się nie poddawaj. To dla mnie jest przesłanie firmy L'Oreal Paris. Dlatego jestem tak dumna, że dołączyłam do tego wyjątkowo inspirującego zespołu.

L'Oreal Paris

Chcesz poznać urodowe sekrety Karlie Kloss? Zobacz, ULUBIONE KOSMETYKI KARLIE KLOSS!

Tematy:

Nieprawidłowy email