Kardashian już w drogerii!

Beauty Kardashian – linia kosmetyków do makijażu, sygnowanych słynnym w show-biznesie nazwiskiem, wreszcie trafiła do sklepów!

Kardashian Beauty

Na ten debiut czekaliśmy naprawdę bardzo długo! Wszystko z powodu procesu sądowego, który znacznie opóźnił premierę kosmetyków. Linia początkowo miała nazywać Khroma Beauty. Jednak kilka miesięcy temu w mediach rozpętała się burza z powodu tego, że siostry Kardashian przywłaszczyły sobie nazwę kosmetyków, które od dawna były dostępne na amerykańskim rynku.

Kroma – marka z Florydy, oskarżyła siostry Kardashian o plagiat. Zażądała od słynnych celebrytek 10 milionów dolarów odszkodowania! Świeżo upieczone biznesmenki musiały wycofać nazwę. Dodajmy, że w fabrykach współpracujących z Kardashiankiami czekały już kartony pełne kosmetyków Khroma Beauty!

Kardashian Beauty

Ostatecznie jednak Kardashianki nie poddały się. Zmieniły nazwę swoich kosmetyków na Kardashian Beauty, co naszym zdaniem jest całkiem trafnym wyborem, i wreszcie ogłosiły premierę kosmetyków na amerykańskim rynku!

Kardashian Beauty

Stało się to w poniedziałkowy wieczór w Beauty Ulta w Huntington Beach. Na premierze Kardashian Beauty stawiły się Kourtney i Khloe. Niestety zabrakło Kim Kardashian, która jest zaawansowanej ciąży.

Co sądzicie o pomyśle sióstr Kardashian na nowy biznes? Chciałybyście, aby Kardashian Beauty trafiły do polskich drogerii?

Tematy:

Nieprawidłowy email