Jessica Chastain twarzą Yves Saint Laurent Beauty

Jessica Chastain ostatnio zadebiutowała na okładce amerykańskiego Vogue’a, a teraz oficjalnie została mianowana nową twarzą Yves Saint Laurent Beauty. Właśnie ukazała się nowa odsłona kampanii zapachu [i]Manifesto[/i].

Jessica Chastain / YSL

Ten rok bez wątpienia należał do Jessici Chastain - z mało znanej aktorki, Jessica wypracowała sobie status gwiazdy i wcale nie zwalnia tempa. Oprócz aktorstwa, Jessica Chastain ma inną, wielką słabość. Jest nią moda. Aktorce udało się dostać na ostatnią okładkę zeszłorocznego wydania amerykańskiego Vogue’a, ale jej więź ze światem mody jest znacznie silniejsza.

Jessica Chastain w reklamach YSL w 2012 i 2014 roku / YSL

W świecie mody oprócz przyjaźni z wielkimi projektantami (Karl Lagerfeld, Riccardo Tisci), Jessica Chastain znalazła także sposób na zarobienie niemałych pieniędzy. Aktorka oficjalnie została ogłoszona twarzą marki Yves Saint Laurent, co oznacza, że będzie reklamować produkty beauty francuskiego domu mody.

Pierwszym etapem współpracy z gwiazdą jest odświeżenie wizerunku perfum, jakie Jessica Chastain reklamowała już w 2012 roku. Tym razem zdjęcie do reklamy zapachu Manifesto jest znacznie odważniejsze, a Jessica występuje na nim ledwo okryta suknią, jaką Hedi Slimane stworzył dla Saint Laurent.

Swoją drogą Jessica Chastain dobrze wie co robi, wiążąc się ze światem mody - i nie chodzi tu tylko o pieniądze. Wiadomo, że największe nazwiska gwiazd kina, muzyki i kultury dodatkowo nobilitowane są poprzez związki z prestiżowymi domami mody.

Jessica Chastain / YSL

Tematy:

Nieprawidłowy email