Jej piękność Kate Middleton!

Kate Middleton ikoną piękna? Tak zdecydowały Brytyjki!

Getty Images/Flash Press Media

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez internetowy sklep feelunique.com, to Kate Middleton jest nową ikoną piękna!

Brytyjki nie tylko śledzą to, co księżna nosi na sobie i szukają podobnych zestawów w sieci, ale także interesuje je jakich kosmetyków używa księżna.

Zobacz: Projektanci dla Kate Middleton.

Aż 30 % właśnie Kate Middleton wskazało jako największą inspirację w kosmetycznych zakupach. Na Kate Moss – dotychczasową ikoną piękna, zagłosowało jedynie 15% użytkowniczek sklepu.

Getty Images/Flash Press Media
Getty Images/Flash Press Media

Trzecie miejsce zajęła Victoria Beckham (12% głosów), a tuż za nią uplasowały się: Cara Delevingne, Kim Kardashian oraz Jennifer Aniston. Siódme miejsce zajęła Angelina Jolie, a ósme – Olivia Palermo. Tuż za nią znalazła się Mackintosh Millie (gwiazda angielskiego reality show Made in Chelsea), a pierwszą dziesiątkę zamyka Gwyneth Paltrow.

Best Look: Cytrynowa Kate Middleton.

Zdaniem twórców ankiety to dzięki Kate Middleton w kosmetyczkach kobiet na całym świecie pojawiła się czarna konturówka czy bronzer. Moda na brązowe odcienie włosów to również zasługa Kate Middleton.

– Dowodem na to, że istnieje coś takiego jak “efekt Kate” był wzrost sprzedaży konkretnych produktów. Dwa lata temu farby do włosów w odcieniach blondu, podobnych do tego, jaki nosi Kate Moss, były dwa razy popularniejsze niż dzisiaj. Tuż po ceremonii ślubnej Kate i Williama natychmiast zanotowaliśmy wzrost sprzedaży farb do włosów w odcieniach naturalnego, ciemnego brązu, przypominającego kolor włosów księżnej – wyjaśnia Siobhan McDermott – dyrektor generalny feelunique.com.

Jak to się stało, że Kate Middleton zdetronizowała słynną brytyjską supermodelkę?

– Kate Middleton i Kate Moss prezentują dwa różne typy osobowości, ale również dwa odmienne wizerunki współczesnej kobiety – wyjaśnia Newby Hands z feelunique.com.

– Kate Moss prezentuje bardziej rock’n’rollowy i eklektyczny styl podczas gdy Kate Middleton to przykład doskonałej żony o nienagannych manierach i klasycznym stylu. Mimo widocznych różnic, obie gwiazdy i ich styl są bardzo inspirujące.

Tematy:

Nieprawidłowy email