Jean Paul Gaultier On The Docks

On The Docks to najnowszy film promujący dwa kultowe zapachy - Le Male i Le Classique. Akcja filmu rozgrywa się w romantycznym mieście Barcelonie...

Jean Paul Gaultier - ON THE DOCKS

Tłem filmu są malownicze doki portowe w Barcelonie. Marynarz Le Male (seksowny model Jarrod Scott) taranuje swoim ogromnym statkiem ulice katalońskiego miasta. Robi to oczywiście… z miłości. W jednej z kamienic w luksusowym apartamencie czeka na niego Le Classique (holenderska top modelka Rianne Ten Haken) – uwodzicielska, tajemnicza i pewna swojej siły kobieta.

On The Docks to film zrealizowany przez Johnnego Greena, a główni bohaterowie są ucieleśnieniem dwóch kultowych zapachów francuskiego projektanta – Le Male i Le Classique.

– W filmie On The Docks nie próbowałem stworzyć nowego oblicza męskości, tylko podkreślić wyjątkowość marynarza Le Male – mówi Jean Paul Gaultier. – Za sprawą tatuaży, uosabia niegrzecznego chłopca, do którego mam słabość: gigolo z kochankami w każdym porcie.

Jedną z jego kochanek jest właśnie Le Calssique, którą Jean Paul Gaultier określa krótko:

– To esencja kobiecości! Muza Le Classique jest jak femme fatale, którą chciałaby być każda kobieta – mówi projektant.

One The Docks ma w sobie coś surrealistycznego, momentami zabawnego, a jednocześnie bardzo poetyckiego. Duże znaczenie odgrywa muzyka. Ścieżką dźwiękową filmu jest dzieło Casta Diva z opery Norma Belliniego. To kolejna uwodzicielska opowieść Jeana Paula Gaultiera, której głównym tematem jest pożądanie.

– To tajemnicze uczucie, które trudno wyjaśnić, nie wiesz czemu tego pragniesz i dlaczego aż tak bardzo – mówi Rianne Ten Haken. Zobacz całą opowieść o uczuciu, które połączyło Le Male i Le Classique!

Tematy:

Nieprawidłowy email