Jared Leto obciął włosy i zgolił brodę!

To chyba koniec pewnej epoki! Jared Leto – jeden z najsłynniejszych brodaczy świata i jeden z najprzystojniejszych długowłosych mężczyzn, kilka dni temu miał bliskie spotkanie z nożyczkami!

Getty Images

- O nieeee! To niemożliwe! – to reakcja wielu kobiet na całym świecie, które zobaczyły pierwsze zdjęcie Jareda Leto w nowej – krótkiej – fryzurze i bez brody!

Jared Leto już kilka dni temu na swoim koncie na Instagramie pokazał fotkę z wizyty u fryzjera. Chwila, w której fryzjerskie nożyczki spotykają się z długim, grubym kucykiem gwiazdora została uwieczniona na zdjęciu i niejedną fankę aktora przysporzyło o palpitacje serca.

Jared Leto / Instagram

Niezależnie od emocji z tym związanych, fakt jest faktem. Jared Leto obciął włosy i zgolił brodę, a wszystko z powodu nowej roli w komiksowym filmie „Suicide Squad” reżyserowanym przez Davida Ayera. Gwiazdor wcieli się w postać kultowego Jokera. Kilka dni temu w internecie pojawiło się pierwsze, czarno-białe zdjęcie zapowiadające filmową postać graną przez Jareda Leto.

Jared Leto / Instagram

Po tym, jak aktor wrzucił fotografię na swoje konto na Instagramie polubiło je ponad 240 tysięcy fanów! To chyba dowód, że nowy image Jareda Leto został zaakceptowany! A Wam jak się podoba nowy wygląd aktora?

Lubisz VU MAG? Polub nasz oficjalny profil na Instagramie: VU MAG

Tematy:

Nieprawidłowy email