Gwyneth Platrow odsłania efekty swojej diety

Gwyneth Paltrow udowadnia, że jej dieta naprawdę działa! Dzisiaj już wiemy, że aktorka nie żartowała mówiąc, że ma „pupę 22-letniej striptizerki”.

Getty Images/Flash Press Media

W piątek 5 marca Gwyneth Paltrow pojawiła się na promocji swojej nowej książki dietetycznej w Beverly Hills. Aktorka wyglądała olśniewająco, a uwagę wszystkich przykuły jej niesamowicie długie i szczupłe nogi.

Getty Images/Flash Press Media

Aktorka jest żywym dowodem na to, że jej bezglutenowa, niskowęglowodanowa dieta naprawdę działa! Autorka na promocji pojawiła się w białej marynarce oraz czarnych, bardzo krótkich szortach. Do tego dobrała przepiękne szpilki zawiązane wokół kostki. Ten model szpilek zazwyczaj niepotrzebnie skraca nogę, natomiast na nogach Gwyneth prezentował się doskonale.

Getty Images/Flash Press Media

„It’s All Good” to już trzecia książka dietetyczna autorstwa utalentowanej aktorki. Gwyneth rozpoczęła nad nią pracę w zeszłym roku, gdy stan jej zdrowia zdecydowanie się pogorszył. Aktorka cierpiała na anemię, niedobór witaminy D oraz ogromny stres. Jej doktor całkowicie wyeliminował z codziennej diety kawę, alkohol, cukier, jajka, mąkę, mięso oraz inne przetworzone produkty. We współpracy z Julią Turshen, Gwyneth stworzyła kolekcję 185 „zadziwiająco smacznych” przepisów, które pomogły jej przetrwać przez tę rygorystyczną dietę.

Książka spotkała się niestety z negatywnymi recenzjami – krytycy zarzucają aktorce promowanie diety, na którą stać tylko tak bogate osoby jak ona sama. Oszacowano, że dieta Gwyneth kosztuje niemalże 300 dolarów dziennie!

Oprócz diety, należy wspomnieć, że aktorka codziennie ćwiczy z personalną trenerką gwiazd Tracy Anderson. Przyznaje, że w dużej mierze jej perfekcyjna figura jest zasługą metody Tracy. Codzienny trening przywrócił proporcje sylwetce Gwyneth po narodzinach jej drugiego dziecka.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email