Gwiazdy Sephora Trend Report

Dwa razy do roku Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, prezentuje najgorętsze światowe trendy i nowości kosmetyczne. Podobnie było i w tym roku. Zobaczcie, co działo się 16 i 17 marca w CH Arkadia!

mwmedia

Sephora Trend Report to impreza, podczas której prezentowane są wiodące trendy w makijażu, pielęgnacji ciała i nowości zapachowe.

mwmedia

W tym roku miejscem spotkania wszystkich miłośników makijażu, kosmetyków i perfum było CH Arkadia. To tutaj między 16 a 17 marca zaprezentowano w pigułce wszystko to, co powinno zainteresować każdą beauty victim.

mwmedia

Podczas dwudniowej imprezy wiodące trendy w makijażu odsłaniali: Sergiusz Osmański – dyrektor artystyczny Sephora Polska oraz Sara Biria – główna makijażysta Sephora PRO Beauty Team USA.

mwmedia

Wśród zaproszonych gości był również Louis Emile Lebielle – makijażysta marki Givenchy. On zajął się m.in. makijażem Marii Niklińskiej.

mwmedia

Pojawił się także Maciej Słomkowski - makijażysta marki Dior. Trendy modowe prezentowała redaktor naczelna magazynu Viva! Moda – Agnieszka Ścibior.

Z zaproszenia na wielką imprezę Sephora Trend Report, skorzystały również:

mwmedia

Tamara Arciuch

mwmedia
mwmedia

Anna Czartoryska

mwmedia

Agnieszka Cegielska

mwmedia

Paulina Sykut

Zobaczcie TRENDY W MAKIJAŻU NA WIOSNĘ 2013 WEDŁUG SEPHORA

Tematy:

Nieprawidłowy email