Gwen Stefani dla OPI

Gwen Stefani jako jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek ostatniej dekady zainspirowała firmę OPI do stworzenia kolekcji lakierów. Limitowana linia będzie składać się z 7 odcieni, odzwierciedlających oryginalny styl Gwen.

OPI

Najnowsza kolekcja lakierów jest swoistego rodzaju hołdem poświęconym oryginalnemu stylowi Gwen i jej chęci do eksperymentowania z modą. Pośród siedmiu zdecydowanych kolorów pojawią się dwa półmatowe lakiery. Ich nowatorska formuła daje efekt satynowego wykończenia, w związku z czym nie trzeba na nie stosować preparatu nabłyszczającego.

Prawdziwą perełką kolekcji jest czerwony lakier, do którego w opakowaniu dołączone są mini ćwieki i kryształki Swarovskiego. Dzięki małym gadżetom jeszcze łatwiej będzie upodobnić paznokcie do stylu Stefani.

Ale chyba najbardziej znamiennym akcentem Gwen w kolekcji są nazwy poszczególnych odcieni. Są to m.in.: „Love.Angel.Music.Baby”,czy “4 in the Morning” – czyli tytuły jej pierwszego solowego albumu i najbardziej popularnego singla.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w styczniu 2014 roku.

OPI

Tematy:

Nieprawidłowy email