Glossybox by Kasia Tusk

Jeśli jesteście fankami stylu Kasi Tusk i jej bloga Make Life Easier, a przy tym uwielbiacie wszelkie urodowe nowości, mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

GLOSSYBOX BY KASIA TUSK

W ofercie GLOSSYBOX pojawiło się wyjątkowe pudełko, którego zawartość skompletowała właśnie Kasia Tusk!

– Jest mi niezmiernie miło, że jako pierwsza blogerka w Polsce dostałam taką możliwość – pisze na blogu Kasia Tusk. – To był świetny sposób na podzielenie się z Czytelniczkami moimi ulubionymi kosmetycznymi produktami – dodaje.

GLOSSYBOX by Kasia Tusk to limitowana edycja słynnego pudełka w całości stworzona przez blogerkę. Wszystkie produkty, które weszły w skład najnowszego pudełka, to ulubione kosmetyki Kasi Tusk, których używa na co dzień.

GLOSSYBOX BY KASIA TUSK

- Zapewne wiele z was, tak jak ja, uwielbia kosmetyczne nowości, dlatego z wyjątkową starannością wybierałam każdy kosmetyk – [i/]opisuje Kasia Tusk na blogu Make Life Easier.

Co znajdziemy w środku GLOSSYBOX by Kasia Tusk? Zdradzamy Wam jego zawartość:

1. BIODERMA – PŁYN MICELARNY SENSIBIO H2O

2. GOLDEN ROSE – LAKIER DO PAZNOKCI Z LINII RICH COLOR

3. LOVE ME GREEN – ORGANICS ENERGISING FACE PEELING

4. PALMER’S – BRĄZUJĄCY BALSAM DO CIAŁA

5. PAT&RUB – CUKROWY SCRUB DO CIAŁA ŻURAWINA I CYTRYNA

6. WELLA PROFFESSIONALS – LAKIER DO WŁOSÓW STAY STYLED FINISHING SPRAY

GLOSSYBOX BY KASIA TUSK

Zdaniem Kasi Tusk produkty, które znalazły się w pudełku sygnowanym jej nazwiskiem są bardzo dobre jakościowo i mają przystępne ceny. Kasia nie tylko osobiście wyselekcjonowała kosmetyki, ale również zaprojektowała pudełko tak, aby designem nawiązywało do grafik z jej bloga Make Life Easier.

GLOSSYBOX by Kasia Tusk to wyjątkowy pomysł na prezent nie tylko dla przyjaciółki, dziewczyny czy siostry, ale również dla siebie samej.

Dodajmy, że to pierwsza tego typu współpraca Kasi Tusk. Blogerka nigdy wcześniej nie sygnowała swoim nazwiskiem żadnego produktu. Dla GLOSSYBOX zrobiła jednak wyjątek.

Zobaczcie też: KASIA TUSK W BLUZCE MAMY NA OTWARCIU LV

Tematy:

Nieprawidłowy email